Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányon/Nők. Ha felmentek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányon/Nők. Ha felmentek egy férfi lakására, az már azt jelenti, benne is vagytok a szexben, vagy csak szeretnétek megismerni, hol és hogyan él?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyok egy lánnyal, pár napja volt a 3. randink. Mivel elég esős volt az idő, felhívtam a lakásomra és ő bele is ment. Én nem akartam rámászni, nem szerettem volna, ha azt gondolja, csak a szexért hívtam fel, így nem történt semmi a csókon és kis simin kívül. Azóta is rendszeresen beszélünk, de kicsit furcsa volt, rákérdeztem és kinyögte, hogy biztos nem jön be nekem, mert ő feljött és nem akartam semmit. Biztosan nem kívánom, stb. Ez nincs így, sőt. Vele is közöltem, ami megnyugtatta. Szóval más nők is így vannak vele? Ha már felmennek egy férfihez, akkor az azért van, mert benne vannak a szexben is?

2016. máj. 6. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Én biztos nem azért mennék fel, hogy bass.zak. Főleg nem a 3. randin.
2016. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is ezért nem megyek fel srácokhoz/hívom fel őket magamhoz, hogy ne legyek félreérthető :/

Ez tök rossz egyébként, van olyan srác aki egyértelműen csak haver (sosem alakult vele semmi), én simán felhívtam volna magamhoz filmezni, de ő mindig zavarban volt, és nem reagált rá. Nem tudom hogy azért mert azt gondolta, bepróbálkozok nála, miközben csak szegény diák vagyok, és olcsóbb otthon filmezni :D

2016. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én szeretem látni hol és hogyan él az illető, mielőtt bármi lesz.

Ha felmegyek, de nem akarok szexet azt előre megmondom.

28N

2018. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En mar számtalanszor aludtam paromnal úgy ott hogy nem feküdtünk le. Aki nem érti meg azt a szót, hogy nem, és képes visszaelni vele, az annyit is ér. Ettől függetlenül még mást lehet csinálni, hogy a másiknak jó legyen
2023. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!