Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lejárattam magam a pasi elött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejárattam magam a pasi elött ezzel a kerdessel?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon udvarol habar köver vagyok, rajta kivul senkit nem erdeklek . Azelött sok udvarlom volt de miota köver vagyok nem.

Megkerdeztem töle h Hogyan kellhetek neki köveren , en kene fizessem öt h udvaroljon nekem ...

ugy erzem lealacsonyitottam magam . Ti hogy latjatok ?



2016. máj. 11. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fizethetnél hogy udvaroljak neked:D:D:D:D:D
2016. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Őt is lealacsonyítottad, kvázi leku.rváztad, hogy ha szerinted pénzért hajlandó udvarolni bárkinek.


Azt meg fogadd meg jótanácsként egy kövér lánytól, hogy sose kételkedj magadban!

Rengeteg pasinak bejön az ilyen alkat, és attól mert ilyen az ízlése, ő még lehet akár egy nagyon helyes, sportos alkatú pasi is, de a saját kétségeidet nem rajta kell leverni.

Az biztos, hogy senki se tartott gépfegyvert a fejéhez, hogy kikezdjen veled, tehát bejössz neki, bármilyen hihetetlen.

Gyerekkorom óta kövér vagyok, a cukrom miatt szigorú diétán, tehát se többet, se kevesebbet nem ehetek. Így kell elfogadnom magam, ahogy vagyok.

És mégis mindig volt udvarlóm.


Lehet, most kevesebb pasinak jössz be, mint vékonyan, de ez nem jelenti azt, hogy senki se talál vonzónak.

Csak A úgy tart szépnek, ha vékony vagy, neki most nem tetszenél, B meg így tart szépnek, és neki vékonyan nem kellettél volna.


Ízlések és pofonok.


De ez a mondat elég sértő volt, ha bele gondolsz, te se örülnél neki, ha valaki finoman céloz rá, hogy fizetne is neked azért, ha fenntarthatja az érdeklődésed....

2016. máj. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet ezzel lekoptattam

Egy gonddal kevesebb"


Na az utolsó mondatod miatt remélem, hogy tényleg lelépet. Nem azzal van a gond, hogy önbizalomhiányod van bár lehet rajta dolgozni, hanem az hogy te még nagyon nem állsz készen egy kapcsolatra.

2016. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!