Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ti hogyan viszonyulnátok egy olyan férfihoz akinek hosszú időn át pszichiátriai problémái voltak de magára talált?

Figyelt kérdés
Megszűntek a kóros viselkedési normái,felépülőben van mentálisan,jó állása lett,elkezdte élvezni az életet,ám 10 év másállapot rátette a bélyegét az életére.a társadalmi kapcsolatai ugye megszűntek régen,és most nincsenek igazán barátai,ismerősei.A nulláról kell elkezdenie mindent,de optimistán tekint a jövőre.A 30-as évek elején járó férfiról van szó.
2016. máj. 20. 20:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen pszichiátriai probléma, és mitől jött helyre.
2016. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha tetszene, ez nem befolyásolna. Megérteném, mindenki megérdemel az élettől egy új esélyt.
2016. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de én nem mernék kockáztatni, nekem a családomban több generáción keresztül is előfordult ilyen, minimálisra akarom csökkenteni a kockázatát, hogy továbbadjam a következő generációnak, mivel a hajlam öröklődhet.
2016. máj. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as.Igen vannak hozzád hasonló gondolkodású nők,amit én meg is értek.Csak amikor megkapom az ezmiatti visszautasítást miután őszinte voltam,hát az tud fájni azért.
2016. máj. 20. 20:57
 5/22 anonim ***** válasza:
Én is őszinte vagyok, nem akarom a másikat téves reménykedésben ringatni. Aki nem élte át azt, amit én a pszichiátriai beteg anyám mellett átéltem, az el sem tudja képzelni, mennyire nehéz egy ilyen beteggel. És ő is volt tünetmentes, aztán meg váratlanul újra robbant. Az orvosát legszívesebben feldobnám, hogy felelőtlenül végzi a munkáját.
2016. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gondolom azt azért elismered hogy nem mindegy hogy szedi e valaki a gyógyszert vagy sem. Ha pedig szedi és jól van akkor miért kell ellene beszélni..de persze érthető a nehéz múlt irányából táplálkozó félelem is! Na mindegy igazából nem akarlak meggyőzni.
2016. máj. 20. 21:02
 7/22 anonim ***** válasza:
Szedi a gyógyszereit, mégis egyre rosszabb az állapota. Nem akarok még egy ilyen embert a családomba, és nem akarom, hogy a gyerekeimen előjöjjön. Lehet, hogy én is hordozom a betegséget, de rajtam nem jött elő, és én tudatosan figyelek is magamra, de ha a páromban is benne van, és bennem is, és gyerekünk lesz, a gyereken biztos előjön. Én meg ezt el akarom kerülni. Te érted az én álláspontomat? Nem akarok pszichésen beteg utódokat. Ezeket a betegségeket a legnehezebb kezelni, és a társadalom nagyon előítéletes az ilyen betegekkel. Én anyám mellett majdnem összeomlottam. Szerencsére még időben el tudtam költözni, de nem sok híja volt.
2016. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
És arra miért nem gondolsz hogy vannak sajnálatos példák igen,de vannak csodaszerű gyógyulások is?
2016. máj. 20. 21:10
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem értettél meg. Ez egy időzített bomba, és a hajlamot nem tudják belőled kiirtani, az benne van a genetikádban. Lehet, hogy soha többé nem jön elő, de továbbadhatod, és ha mindkét szülő továbbadja, a gyereken előjön, és lehet, hogy rajta már nem tudnak segíteni. De tudod, mit? Gondolj, amit akarsz, legyek én a gonosz mumusod, ebben én akkor sem kockáztatok. Legyen szerencséd, és kívánom, hogy olyan párt találj, akinek ettől a betegségtől mentes a génállománya, és soha ne tapasztaljátok meg, amit nekem kellett.
2016. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gondollak gonosz mumusnak.van egy véleményed,amit én elfogadok.vitatkozni pedig szerintem kultúremberek között szokás bizonyos keretek között tartva a beszélgetést.Ezt én nem kívánom túllépni és nem akarom bebizonyítani az igazamat.Kívánom hogy legyen boldog problémamentes életed,találd meg azt akit szeretsz és legyetek együtt boldogok..Csak azt ne kívánd hogy nekem ez ne lehessen! én csak ennyit kérek..
2016. máj. 20. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!