Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves hölgyek! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Ti hogyan viszonyulnátok egy olyan férfihoz akinek hosszú időn át pszichiátriai problémái voltak de magára talált?

Figyelt kérdés
Megszűntek a kóros viselkedési normái,felépülőben van mentálisan,jó állása lett,elkezdte élvezni az életet,ám 10 év másállapot rátette a bélyegét az életére.a társadalmi kapcsolatai ugye megszűntek régen,és most nincsenek igazán barátai,ismerősei.A nulláról kell elkezdenie mindent,de optimistán tekint a jövőre.A 30-as évek elején járó férfiról van szó.
2016. máj. 20. 20:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen betegség volt. Nos ha olyan mint amiről #79% beszél, akkor hasonló okokból (kiújulhat, örökletes) nem. De ha csak depresszió, vagy valamilyen gyerekkori viselkedés zavar (mostani páromnak is volt) akkor elfogadnám.

Illetve az is egy fontos szempont, hogy kell e még rá gyógyszert szednie, vagy a gyógyulás azt jelenti, hogy teljesen el is hagyhatta ezt. Mert ha csak gyógyszerrel jó, akkor az nem jó...

2016. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok, sry. Sajnos nagyon sok ember nem empatikus az ilyen dolgokkal szemben, talán azért is mert sokan nem ismerik az ilyen problémákat, előítéletesek.

Ezért érzem én is, hogy hiába találnék szinte minden ujjamra nőt, mégis szinte lehetetlen, hogy olyan kapcsolatom legyen, amiben teljesen megnyílhatok, és nem néznek gyenge, beteg embernek a múltam miatt.

Neked milyen betegséged van?

2016. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Van pszichiatriai tapasztalatom, es van tapasztalatom mentalisan zavart pasikkal is (az exem beugrott a vonat ala).


Szoval a valaszom az h nem, abszolut kizart nem erdekel h szedi e a gyogyszeret meg az h jol van, mert barmikor elfelejtheti bevenni, vagy kifut belole es semmi kedvem egy ilyet megkockaztatni. A legtobb embernek van valami problemaja, a ferjem is ilyen gyogyszert szed a depressziojara ami oke, mukodik de ha elfelejti bevenni akkor kezdodnek a problemak:-)))


Ha ezt elobb tudom meg biztos nem szeretek bele de sokaig titkolta:-))Az h gyereket nem szulnek neki a genetika miatt az nem is kerdes. Sztem ezt a temat nem elso randin kene felhozni, masodikon sem hanem adj eselyt magadnak. Ha ugy erzed, h ez nem sulyos es mar elmult, akkor sztem felesleges beavatni ebbe masokat, felteve ha telleg tunetmentes vagy:-)

2016. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

#13

Erről beszélek.. Minden mentális problémát egy kalap alá veszel..? Akkor mi van ha valakit olyan események értek az életben, amiket nem lehetett kibírni pszichés hatások nélkül?

2016. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

14-Es 13vas vagyok.


Mindenkit ernek psziches hatasok az eletben,de a kerdes az h kepes e egyedul megkuzdeni vele,vagy nekem kell rajta segiteni.


Nem kivanok mas szenvedeseben,betegsegeben,felelmeiben reszt venni es Sztem Ez igy rendben is van.A vilagon Egy kupac olyan no van akik boldogan segitenek Meg baromi megertoek,imadnak megementeni masokat en Nem Ilyen vagyok:-))))Az elet rovid ezert Ugy elem ahogy szamomra a legjobb:-))

2016. máj. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Attól, h vkinek vannak problémái, nem biztos, hogy azt igényli, hogy megmentsék.

Én pl. nem igénylek ilyet, nem szeretném, hogy gyengének könyveljenek el, és pszichológust játsszon a párom. Egyszerűen azt szeretném csak, hogy skatulyázás helyett ismerjenek meg és az alapján döntsenek. Szvsz ennyit mindenki érdemel.

2016. máj. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
'Nem kivanok mas szenvedeseben,betegsegeben,felelmeiben reszt venni es Sztem Ez igy rendben is van.' - ez pedig akkor van csak rendben ha soha semmilyen párkapcsolatot nem szeretnél, csak alkalmi dugást. egy semmilyen 'kereszttel' nem rendelkező embernek is vannak szenvedései, félelmei, és bármikor lehet beteg is.
2016. máj. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ja most ugrott be, h írtál a férjedről is. Ez esetben no comment.
2016. máj. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Karma Police.az egyik legsúlyosabbnak mondott.úgyis kitudod találni :)
2016. máj. 21. 06:32
 20/22 anonim ***** válasza:
Skizofrénia/bipoláris zavar?
2016. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!