Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes megismerkedési után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes megismerkedési után való első személyes találkozáskor be kell mutatkozni egymásnak?

Figyelt kérdés

Ha pl. neten megismerkedem egy lánnyal, megbeszélünk egy találkozót, akkor a találkozó/randi elején kezet kell vele fogni, vagy bemutatkozni?

Vagy felesleges, mert a neten láttuk egymást nevét?



2016. máj. 27. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi is csak köszöntünk és puszit adtunk egymásnak. De volt már, amikor valaki bemutatkozott, én olyankor picit kellemetlenül éreztem magam. Ha biztosan tudod, hogy 100%-ban azzal állsz szemben, akivel megbeszélted a talit, akkor felesleges bemutatkozni személyesen is.
2016. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
köszönsz és adsz puszit, nálunk legalábbis ennyi volt :) ismered a másikat, nem kell bemutatkozni
2016. máj. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Persze, Ba$z Tamás vagyok, amatőr film rendező. :D
2016. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már telefonon vagy egyéb beszélgetés során kialakult egy bizalmasabb kapcsolat,akkor el lehet tekinteni tőle.Sőt!Inkább akkor már vicces is.

Más egyéb esetben úgy illik!


Egyáltalán nem érzem buta kérdésnek!.

Amikor sok embernek még a köszönés sem megy.

F40+

2016. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nem kell bemutatkozni. amikor a barátommal először találkoztam már tudtuk hogy néz ki a másik, szóval nem kevertük össze mással egymást. köszöntünk egymásnak és kész.
2016. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%
Aha! Feri vagyok a hegyről, aki beteszi egyből...
2016. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
53%
Ok, lehet, hogy ez a sok fura válasz mind 18 év alatti, de én nem értem a kérdést, ha bárkivel is találkozol akármiért akárhol először hogy tudnál nem bemutatkozni?
2016. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Rukkola bokornak álcázva mögé settenkedsz, és kipisszegsz neki a levelek közül hogy:

hé, én vagyok az, a netes randis srác! a nevem szigorúan titkos! szólíts iksz ügynöknek! kövess feltűnés nélkül!

2016. jún. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!