Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Oszinten van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Oszinten van olyan kozuletek, aki nem jonne ossze egy jo csajjal? Ha igen, miert nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de ismerek olyan srácot aki egy full jó nőre azt mondta, hogy nem kéne neki, maximum szexre, mert nem bírja elviselni a lány viselkedését
2012. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Asszem itt a "jó csaj" definíciójának egyéni különbségeiben lesz a kulcs.
2012. márc. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, "jó csaj" alatt gondolom egy szép lányt értesz. Én ismerek valakit, aki gyönyörű, intelligens, nem dohányzik/drogozik, nem könnyűvérű, sportol, vannak tervei az életre - magyarul igazi álomnő. Vele persze, kérdés nélkül. De ha valakinek annyi az egyetlen pozitív tulajdonsága, hogy "jó csaj", akkor nem.
2012. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azért nem jönnék össze 1jó csajjal mert általában a jó csajoknak magas az egojuk és másokat lenéznek és az ilyen viselkedés nekem nem tetszik (persze biztos vannak kivételek is de ilyeneket nem ismerek)
2012. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak olyannal jönnék össze, aki nálam jó csaj, a cicababák ettől messze vannak.
2012. márc. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal nem jönnék össze soha az életben aki nem tetszik külsőleg.Ha nem néz ki jól akkor nem kell , lényegtelen hogy milyen belül.Nem tudnék olyan lányt szeretni , nem tudnék vele lefeküdni hogyha nem tetszik.A külső igenis fontos , bárki bármit mond.
2012. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
énse szívesen, félnék h valaki lenyúlja. hiába hogy értem hogy szeret, bennem van mégis.
2012. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Helyzettől függ.

Most nagyon tetszik egy lány. Mások szerint tök átlagos de én totál odavagyok érte.

Ha én is tetszenék neki és tudnám hogy összetudnék jönni vele akkor akármilyen másik csajnak nemet mondanék, lehet az akár topmodell vagy város szépe is.

2012. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet bármennyire jó csaj, ha a személyiségét nem tudom elviselni.
2012. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!