Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogos a felháborodása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a felháborodása?

Figyelt kérdés

Randizni kezdtem egy lánnyal. Mindketten 24 évesek vagyunk és szerintem elég felnőttek már. Nagyon szimpi csaj, okos, tanult, biológusnak tanul. Elég talpraesettnek is tűnik.

A 4. randin lefeküdt velem és ott az ágyban, miután én orálisan kényeztettem már, akkor mondta azt, hogy ő soha nem venné a szájába a farkamat.

Ezen én meglepődtem, de végül maradtam.

Később azonban nem kerestem már, mert számomra ez egy fontos része a szexnek és nem fogok lemondani róla.

Mikor ő keresett 2 napra rá, ezt őszintén megmondtam neki, mire ő kifakadt, hogy én mekkora szemét vagyok, amiért csak kihasználtam őt. Még az egyetlen közös barátunk előtt is leégetett és face-en írogat neki, engem ócsárol.

Pedig én tényleg akartam, hogy ez most működjön, de nem minden áron.



2016. jún. 5. 22:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%

Hát én megértelek téged teljes mértékben! A szexhez hozzá tartozik ez is.

Nem jogosan háborodott fel, mert neki is jó volt, figyeltél rá az ágyban. Nem csak megdugtad és eldobtad.

Felejtsd el! Alapvető kérdésekben nem értetek egyet.

2016. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
58%

És még azt mondják a nőknek nagyok az igényeik...

Képzeld, van ismerősöm aki ugyan így volt ezzel, de megváltozott erről a véleménye, mert szeretik egymást a barátjával és bármit megtenne neki... A farkad miatt eldobni egy lányt akivel még alig ismeritek egymást... Inkább nem írok csúnyát.

2016. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Oké, de akkor nem én vagyok eltévedve?

Vagy ezt fel kellett volna hozni a korábbi 3 randi alkalmával, mint témát?

Még csak azt sem mondhatom, hogy ha előtte szól, akkor én se nyalom ki, mert nem a kölcsönösség hiánya a bajom, hanem egyszerűen orál nélkül, bármilyen fájó is ezt hallania, de nem érdekel már.

2016. jún. 5. 22:34
 4/33 A kérdező kommentje:

2.

Nem vagyok hajlandó "nevelni" a másikat.

Eddig sose találkoztam ezzel a problémával, pedig több barátnőm 18 alatt volt még.

2016. jún. 5. 22:36
 5/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem jogos.Ő se várja el,ha nem csinálja.Ráadásul az időzítése is... Nem minden nő szereti az orált,aki csinálja,mégis megteszi a párja kedvéért,ő meg nem képes semmi áldozatot hozni.
2016. jún. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Hát ezt nyilván meg kellett volna előtte beszélni, de ne haragudj, 4 randi után én se venném senki farkát a számba amíg nem ismerem annyira... Ez egy nőnek nagyon is bizalmas tett, mert mégiscsak egy "alárendelt" helyzetbe kerül, főleg ha félénkebb, főleg ha voltak már rossz tapasztalatai. Te meg nem hagytál ennek a kapcsolatnak annyi időt, hogy kialakuljon ez a bizalom. Ez az én véleményem.
2016. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

6.

Nem azt mondta, hogy még nem alakult ki hozzá a bizalom, hanem el is magyarázta, hogy számára ezannyira undorító és nem is szex, szóval ő soha nem fog ilyet tenni és kész, téma lezárva.

Nem hiszem, hogy bármi mást kéne vélelmeznem, mint amit mondott.


Amúgy meg mint mondtam, nem ehhez vagyok szokva, pedig sokkal szebb lányokkal is volt már dolgom, többségében nála fiatalabbakkal.

Én úgy érzem nem csaptam be őt, csak egyszerűen lemondtam róla.

Most se tennék másképp.

2016. jún. 5. 22:52
 8/33 anonim ***** válasza:

Szerintem korrekt voltál! Ha neked ez fontos lenne, és tudod, hogy a jövőben hiányozna számodra az orális szex, akkor ne folytasd ezzel a lánnyal a kapcsolatot. Gondolj bele: a sz@patás a kedvenced, de életed végéig nem lesz benne részed, mert...

Szóltál még a kapcsolat elején, hogy neked ez probléma. Teljesen jól cselekedtél!

23L

2016. jún. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
Ja a másik dolog meg hogy ha ahhoz férfi vagy hogy elvárod az orálozást, akkor ahhoz is legyen már tököd, hogy kerek-perec megmondod ezt a lánynak, hogy mi a szitu, nem napokkal később, mialatt teszel a fejére...
2016. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Én tényleg felhívtam volna, csak gondoltam kicsit várok, hogy ne tűnjön indulatból fakadónak a döntésem. Tényleg csalódott voltam utána egész álló nap.

Ő szimplán megelőzött azzal, hogy keresett.

2016. jún. 5. 22:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!