Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen megérteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen megérteni a helyzetet, nem értem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, tinderen beszéltünk csomót. Összefutunk egy buliban, én legalábbis megismertem. Odamentem ártatlanul, felkérem táncolni, dumálunk, aztán adom a jeleket, mintha ismerném, furán néz rám, aztán rájön ki is vagyok. Nyakamba ugrik, bemutat a barátnőjének, táncolunk elég durván....:), dumálunk vagy 2 órán keresztül így elvagyunk, a barátnője csomószor lelép, de látszik rajta, hogy picit unja magát. Aztán hazaindulnak, én elkérném a csaj telszámát, mire ő rázza a fejét, hogy nem adja meg, majd ad egy puszit az arcomra. Aztán persze tinderen rám ír, hogy ne haragudjak, de a barátnője menni akart. Mi a fene ez? Nem értem...Hagynám a francba az egészet, csak jó lenne érteni, ez mégis mi volt....

2016. jún. 10. 02:59
 1/5 anonim válasza:
84%
a barátnője unja magát? Amúgy a csajnak láthatóan bejössz, szimpatikus vagy neki. Az hogy a számát nem adta meg az szerintem nem ad okot aggodalomra, főleg hogy puszit is adott utána, szerintem csak kacérkodni, flörtölni akart, vagy csak az érdeklődésedet fennttartani azzal hogy nem adta meg a számát....ezt nemtudom kitalálni pedig lány vagyok :D mindenesetre ismerkedjetek tovább és majd kiderül mi sül ki belőle :) szurkolok
2016. jún. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
játszadozott egyet veled..
2016. jún. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem adom meg ilyen könnyen a számomat idegenek. Viszont tuti, hogy bejössz neki. 3-4 beszélgetés után kérd el újra :D
2016. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a következő szövegű levelet írnám neki. Kedves X! Már azt is furcsálltam, hogy többszöri twitteren való beszélgetésünk ellenére nem ismertél meg, de azt végképp, hogy a telefonszámodat sem adtad meg, pedig még meg is pusziltuk egymást elváláskor. Én nem szeretem azokat a lányokat, akik "játszadoznak" a fiúkkal. Ha úgy gondolod, hogy érdemes folytatni a kapcsolatot, akkor kérnék tőled egy telefonszámot, ha nem adod, levelet se várj tőlem többet a twitteren. Szia, X.
2016. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
folyt: vagy a tinderen.
2016. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!