Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány barátom, össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom, össze akarok vele jönni, jó-e a gondolat?

Figyelt kérdés

Anno néhány volt kapcsolatom úgy kezdődött, hogy 1, majd megint egy szájra puszit adtam a lánynak aztán éreztem, hogy vibrál a levegő utána megcsókoltam.

Nem tudom nekem itt is a lány barátomnál is működő dolog lenne, hogy elhívom nyugis helyre, dumálunk, mellettem ül, esetleg borozunk majd megpuszilom...


2016. jún. 12. 19:42
1 2
 11/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

Bocs a kifejezését, de most gondolj bele, hogy neked tetszik egy csaj, de éppen ezért a barátság kizárt, inkább járnál vele, vonz szexuálisan és akkor a csaj azt mondja neked, hogy bocsi, inkább legyünk barátok. Eléggé szemétség a nő részéről ezek után ezt felajánlani.

De természetesen ez csak az én véleményem, és az én tapasztalatom.

2016. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Legyünk csak barátok:kopj le. Barátság létezik, de mondom kutatások szerint 99%ba mind a két fél bele menne többe...
2016. jún. 14. 21:50
 13/18 A kérdező kommentje:
Majd írok még csak telórol vagyok, majd bövebben kifejtem...
2016. jún. 14. 21:53
 14/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Várom, mert ez az okfejtés nagyon jó.
2016. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Friendzone - csaj mikor mondja hogy legyünk barátok, volt már rá példa, gyakorlatilag kopj le, néha azért szóba áll velem, de akkor is lekezelően... (sicc)

Aztán barátság nő és férfi között:

egyes kutatások szerint van, lásd bkk ellenőrök, mikor a dagadt nő az öreg faszival össze játszik a blicelővel szembe...


Megint aztán kutatások szerint egy csoportba van olyan aki szerelmes a másikba, azaz un plátói akkor az 99%-ba a másik is vonzódhat az emberhez.

Persze úgy, hogy a nő azt mondja, hogy nem akar többet, részemről ugyanúgy maradna barátom.


Másik amiről nem beszélnek, hogy nagyon sok fiúlány barátság 70?%ka az egy visszafojtott "szerelem"

Volt annó barátnőm, mégis azt éreztem úgy, hogy a barátnőmbe voltam szerelmes, hogy mégis csak a lány barátom jobb csaj, ő tökéletesebb...

2016. jún. 15. 16:06
 16/18 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, ez elgondolkodtató. Bár szerintem nem a 70%-a az elfojtott érzelem ezekben, hanem jóval több. Persze statisztikát nem ismerek, csak a környezetemből merítek tapasztalatokat.

Én inkább azt mondom, hogy ma az emberek valahogy jobban félnek egy kapcsolattól, senki sem aakr alkalmazkodni, változtatni, inkább akor legyenek barátok és akkor minden meg van oldva, nincsenek függőségek. Néha attól még szexelnek, de semmi több és nem kell magyarázkodni.

2016. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Viszont innentöl szabad utam van, sinen vagyok -> puszis bepróbálkozást kell végig vinni
2016. jún. 19. 16:02
 18/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem veszítesz semmit.
2016. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!