Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz egy lányt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy lányt csak úgy bejelölni Facebookon ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Kiírta, hogy egyedülálló. Én 28 vagyok, ő olyan 22 körül lehet.
2016. jún. 15. 08:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Ne csinald. Az nem tarskereso. Az facebook. A legtobb lany (koztuk en is, meg a baratnoim is) elkuldi az ilyeneket mialatt elmagyarazza neked a facebook funkcioit, vagyis hogy nem jelolunk baratnak valakit, akit nem ismerunk mert ertelemszeruen nem a baratunk.
2016. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos sokan csinálják...
2016. jún. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szánalmas.
2016. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ultragáz.


Azért mert neked bejön és egyedülálló, még nem is biztos, hogy érdekled, és ciki lesz ha elküld a fenébe.

Egyébként ahogy írták is, a fb nem erre való, és nem vall sok észre, ha ott akarsz ismeretleneket felszedni.

2016. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon gáz, főleg arra alapozva, h kiírta, h egyedülálló. Bakker, nem azért írta ki, mert ő szabad préda!!! Hanem azért mert ez az aktuális állapota és nem biztos, hogy szeretne rajta változtatni.
2016. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Biztos azért írta ki, mert kapcsolatban van. Logice :D
2016. jún. 15. 09:27
 7/21 anonim ***** válasza:

"Ne csinald. Az nem tarskereso. Az facebook. "


A könyvtár pl. meg könyvtár, aztán csomó lány mégis tök jó néven veszi, ha egy szimpatikus pasi udvarias módon leszólítja ôket ott. Vagy bárhol máshol.

Pedig ott még nincs is nagy kitûzôvel rájuk írva, hogy egyedülálló.


----

"A legtobb lany (koztuk en is, meg a baratnoim is) elkuldi az ilyeneket "


Ez lehet, hogy így van, de még te se zártad ki azt, hogy más nôk meg nem így állnak hozzá. Tehát egy próbát mindenképp megér - max nem jön össze, de az mindig benne van a pakliban.


____________


Kérdezô:

Egyrészt miért lenne gáz, ha normálisan csinálod? Max visszautasít, nem dôl össze a világ.

Másrészt ha kiírta, hogy egyedülálló, akkor azt valószínûleg azért tartotta fontosnak megosztani a világgal, mert szeretne változtatni rajta - persze ez csak egy valószínûség, de mindenesetre a te részedrôl ez egy teljesen logikus következtetés, tehát már csak ezért se gáz a dolog.


Ráírsz valami normális üzenetet, én pl. valami hasonlót írnék nagyvonalakban:

'Szia, véletlenül tévedtem az adatlapodra, de az alapján nagyon szimpatikusnak tûnsz (itt akkor pl. röviden meg lehet említeni valami példát, közös érdeklôdést, stb). Tudom, hogy a facebook nem társkeresô oldal, de láttam, hogy kiírtad, hogy egyedülálló vagy, ezért úgy gondoltam, hogy belefér, ha megkérdezem: volna kedved jobban megismerni egymást?


Üdv,

XXX'

2016. jún. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Amilyen lúzer ez a kérdező, szó szerint ezt fogja neki bemásolni...



Én is kaptam már kopizott ismerkedős levelet, nem volt sikere. Itt is kérdezgetik minden napa lúzerkék, h mit írjanak a társkeresőn.


És igen, lehet, h csaj egyedülálló és azért írta ki, mert ő most így érzi jól magát, egy büszke szingli. Mittomén. Lehet, épp túl van egy szakításon. vagy épp alakulgat valami. Ez nem egy felhívás, fogjátok már fel!



Erre jön egy gyökér és azt írja, "jajedeteccel, meg láttam, hogy egyedülálló vagy".


WTF?

2016. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem ha ismeretlen jelol be, vagy olyan, akit amugy nem ismertek latas szintjen tul akkor szo nelkul torkom a felkerest. Nem azert van facebook h legyen 1000 ismerosom kik ah utcan sem koszonnek. Az a keveske Info vagy kep amit megosztok, csak azoknak ah ismeroseomnek szol, akikkel amugy is beszelo viszonyban vagyunk. Erre valo a facebook. Engem idegenek ne jelolgessenek meg irogassanak, semmi eselyed sem Lenne igy nalam
2016. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
66% a lúzer te vagy! Nekem ne oszd az észt ami nincs!
2016. jún. 15. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!