Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz egy lányt csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz egy lányt csak úgy bejelölni Facebookon ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Kiírta, hogy egyedülálló. Én 28 vagyok, ő olyan 22 körül lehet.
2016. jún. 15. 08:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
67%

Mert az fb nem erre való. Igen, és akkor mi való erre? A társkereső, ahova egót növelni jártok?

Ennyit arról, hogy ismerkedni bárhol lehet. Persze ugyanez a helyzet az utca, buszmegálló, park, könyvtár, diszkó, edzőterem, koncert, kávézó stb helységekkel, ami megint csak nem erre való. Akkor hol is lehet ismerkedni? Persze tudom, bárhol.


Látod kérdező, ezt jól megkaptad. Azért ne aggódj vannak még kedves nők is a világon, nem olyanok, mint akik ide írogatnak (tisztelet a kivételnek). Igen hölgyeim, nyugodtan lehet engem szidni, meg lepontozni, de oltári bunkó és undorító a stílusotok. Egy férfi ráír egy nőre fb-n, komolyan, micsoda dolog ez, felháborító.


Én például egyáltalán nem tartanám gáznak, ha egy nő akár fb-n, akár itt ismerkedne (volt rá példa). Persze én férfi vagyok és nem egy beképzelt királykisasszony, aki lenéz másokat azért mert ismerkedni próbál.


Azt pedig csak halkan jegyzem meg, hogy az életben is bármit lehet állítani...

2016. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!