Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hallottatok már párról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már párról, akik itt ismerkedtek meg Gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, vezetett-e valahova bárkinek az állandó privárüzenetezgetése és hasonlók.

2016. jún. 15. 13:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Találkoztam már nővel innen anno. Alakulhattt volna vele is, ha kb. nem egy másik csillagrendszerben lakott volna a delikvens és a többiek is, akikkel beszéltem itt. :]
2016. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de vége szakadt hirtelen.

Semmi nem hiányzott még úgy nekem mint az a lány akivel leveleztem. Ő volt a legjobb dolog nekem.

2016. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Én nyitot lennék az ismerkedésre, de kapcsolatban vagyok és ez sok nőnek nem jön be. Gondolom olyannal kellene ismerkednem aki szintén kapcsolatban van...
2016. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13. A korodat le írnád?


Egyébként heterók szerintem sokkal nehezebben találnak párt,vagy igazán normális beszélgető partnert.

Sok a kamu és a troll".

Ez az oldal inkább a bi és homoszexuálisoknak kedvez...(van ilyen munkatársam) itt is ismerkedik.

Annyian írják,hogy ez nem ismerkedő oldal,ennek ellenére gyakorlatilag privátdönping'van.

2016. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

igen :D

nagy gyikes vagyok, és szerintem ha akar, simán ismerkedhet itt az ember, ezért addig unszoltam az egyik bátortalan barátnőmet, akinek még soha nem volt barátja, hogy regisztráljon, míg belement :D csak annyit akartam elérni, hogy beszélgessen pasikkal, mert élőben egyszerűen nem mert.. nos, a vége az lett, hogy két sráccal is találkozott innen, és az egyikőjükkel össze is jöttek :D

2016. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi itt ismerkedtünk meg a párommal, több mint 1 éve együtt vagyunk.
2016. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Bátyám is jár egy nőhöz, akivel itt cseréltek fotót. De sok homokosba belefutott előtte, pedig totál homofób...
2016. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én alkalmi partnert találtam itt.

Leveleztem már néhány sráccal, de általában totál zakkantakba sikerült belefutnom.

2016. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!