Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van?! A randi utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gargamella kérdése:

Most mi van?! A randi utan nem jelentkezik

Figyelt kérdés
Sziasztok!A fiuk segitseget szeretnem kerni.3 napja randiztam egy pasival,34,lenyegeben ez csak szex randi volt abban a remenyben hogy ez folytatodni fog.Nos,a randi utan 3 oraval mar irt is mikor talakozhatunk ura,a randin is orult,latszott rajta hogy tok elvezi/nem csak a szexet/ es mondta is hogy ez nagyon jo volt,ezt tovabb kell csinalnunk.Erre en visszairtam neki hogy ne legyen magara annyira buszke mert el sem elveztem,ami igaz,de nagyon jo volt..nos,azota nem jelez,tegnap este kuldtem neki smst,hogy ma el e jon ujra.ma megprobaltam 1x! felhivni,de semmi...Most ezt en tuloztam el vagy ez amugyis igy tortent volna?!Tehetek valamit?Sajnos nem tudok rola szinte semmit,csak a nevet,amibol meg kiindulhatnek,de nem akarok zaklato lenni,nem vagyok mar en sem kislany ;) bar talan ugy tunik a tortenetbol hogy igen,de ezt o hozta ki belolem,magam sem tudom miert.Szoval gondolom ez felejtos...ugye?!

2016. jún. 15. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
De hulye vagy. Nyilvan ha leirod neki hogy ne legyen magara buszke mert nem elveztel el, nem fog keresni. En se keresnelek. Semmi eszed...
2016. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,az vagyok...tudom..mar ilyenkor nem tudom magam kimagyarazni?!Mert ezt csak tenyleg nagyzasbol mondtam..
2016. jún. 15. 19:11
 3/13 A kérdező kommentje:
felhivtam megint,felvette,megkerdeztem haragszik e..azt mondta neeeeeeeeem,tehat igen.Azt is mondta hamarosan felhiv,mert most sok a dolga.Ilyen utoljara 17 eves koromban tortent velem.Tehat varakozni,talan megkeres,talan nem.De legalabb elmonhattam neki hogy nem gondoltam komolyan es hogy szeretnem maskent folytatni,pl egy kapcsolatban.Nos..ennyi
2016. jún. 15. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt elbasztad...keress mast. Nem is ertem hogy gondoltad?!
2016. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez max csak szex lesz...hosszutavu kapcsolatba ne remenykedj.
2016. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hu basszus. En meg csak 20 eves vagyok, de bar nem nagyzasbol de klasszisokkal ertelmesebb vagyok, mint te. Ha egy pasinak azt mondod a szex utan, hogy nem volt az igazi, akkor ugy eltunik, mint a kamfor. Viszont ha azt mondod neki, hogy "azta! Ez volt eletemben a legjobb szex" akkor magadhoz lancolod. Bar en nem biztatlak, hogy hazudj, de akkor inkabb ne mondj semmit. Engedd el ezt az egeszet.
2016. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hat az se igaz hogy magahoz lancolja. Pasi se hulye... Elozo voltam.


26N

2016. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazad van! Altalanossagban mondtam, szoval persze vannak kivetelek. De a tapasztalataim alapjan..
2016. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
de en ezt mondtam neki,sokszor a randin es o is ugyanugy..en meg remenykedem,en nem vagyok alapbol ilyen hulye,csak most,mert szamit,mert teljesen elvarazsolt az elso pillanattol kezdve es ezt o is firtatta hogy teljesen szerelmes allapotba kerult pedig meg nem is talalkoztunk..persze ez lehet a csajozos szoveg is,es en igy gondoltam.O is eleg fura ember,es tetszett neki hogy ilyen eles modorban beszelek..es akkor meg azt kepzeljetek el hogy 3es fel ora dugas utan mar nem birta es elkoszont es en teljesen folhaborodtam es szinte kidobtam,de az ajtoban forro csokot valtottunk..taktikazni akartam,de ez nagyon uber es iden 30 eves leszek...azt hiszem felkeszulok a maganyra
2016. jún. 15. 19:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének keressen? A szex megvolt, egyebet meg nem akar tőled.
2016. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!