Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi van?! A randi utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gargamella kérdése:

Most mi van?! A randi utan nem jelentkezik

Figyelt kérdés
Sziasztok!A fiuk segitseget szeretnem kerni.3 napja randiztam egy pasival,34,lenyegeben ez csak szex randi volt abban a remenyben hogy ez folytatodni fog.Nos,a randi utan 3 oraval mar irt is mikor talakozhatunk ura,a randin is orult,latszott rajta hogy tok elvezi/nem csak a szexet/ es mondta is hogy ez nagyon jo volt,ezt tovabb kell csinalnunk.Erre en visszairtam neki hogy ne legyen magara annyira buszke mert el sem elveztem,ami igaz,de nagyon jo volt..nos,azota nem jelez,tegnap este kuldtem neki smst,hogy ma el e jon ujra.ma megprobaltam 1x! felhivni,de semmi...Most ezt en tuloztam el vagy ez amugyis igy tortent volna?!Tehetek valamit?Sajnos nem tudok rola szinte semmit,csak a nevet,amibol meg kiindulhatnek,de nem akarok zaklato lenni,nem vagyok mar en sem kislany ;) bar talan ugy tunik a tortenetbol hogy igen,de ezt o hozta ki belolem,magam sem tudom miert.Szoval gondolom ez felejtos...ugye?!

2016. jún. 15. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Még több szexet akarna a kérdezőtől, ha mindkettőjük számára élmény lett volna.


Azok után, hogy ezt mondtad a pasinak, mit vársz? Persze, hogy nem keres.

2016. jún. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Keres,mindennap,de csak a szexuális kontextusig jut el,sztem ez nagyon felejtos.A találkozást is tologatom..

Köszönöm a véleményeket es tanácsokat!Tiszteletem!

2016. jún. 17. 02:57
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Most mi van?! A randi utan nem jelentkezik"

...

"Keres,mindennap,de csak a szexuális kontextusig jut el,sztem ez nagyon felejtos"


Várj, mindjárt megértem. Mindjárt...

2016. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!