Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szép barátnő megszerzése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép barátnő megszerzése csak elhatározás kérdése?

Figyelt kérdés
Abbahagyni a kifogáskeresést és a kishitűséget és ezután már játszi könnyedséggel elérhető? Még átlagos külsővel is?
2016. jún. 15. 22:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

170 cm alacsonynak szamit? Ezen nagyon meglepodtem!

167 cm magas no vagyok, de a 170 cm-t nem tartom alacsonynak! Azt hittem, hogy alacsonysag alatt a 160 cm alatti magassagot ertitek. :)

Nekem van egy ferfi ismerosom, aki csak par centivel magasabb nalam (tehat a 170 cm-t eppen csak atlepi), de a szemelyisegevel csak ugy fogja maga melle a lanyokat (engem is konnyen megfoghatna, csak sajnos nem akar). A jelenlegi parja 170 cm felett van. Higgyetek el, hogy a szemelyiseg fontos!!! Nagyon sajnalom, ha valaki a magassagotok miatt utasit el, anelkul, hogy megismerne, vagy legalabbis erre hivatkozik. Oszinten szolva engem a nagyon magas fiuk riasztanak.

A kerdezo kerdesere valaszolva: ha megfelelo onbizalmad van, es nem azon agyalsz, hogy a szep lany egyszer elhagy egy jobb kinezetu sracert, akkor szerintem semmi gond nem lehet. Ha nem igy van, akkor az orokos feltekenykedes megoli a kapcsolatot.

2016. jún. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

Utolsó


Ja, én is kicsit csodálkozom, hogy a 170 cm miért számítana alacsonynak. Az közel van az átlag magassághoz nagyon. Apám csak 172 cm volt de valami irtózatosan férfias arca, vonásai voltak, igazán jóképű volt és annyi nője, volt, hogy nem is tudja összeszámolni. Én pedig semmire nem mentem a 187 centimmel :)

2016. jún. 16. 12:01
 43/43 anonim ***** válasza:

41/42.

Én tudom, hogy ez kb átlagos. Ti is tudjátok, hogy az. A statisztika szerint is az.

Nem engem kellene meggyőzni erről, hanem a nőket.

Én eleinte próbáltam is, de eléggé nevetségessé tettem magam vele, hogy próbálom megértetni velük, hogy nem egy szardarab vagyok.

Leszoktam róla.

Mellesleg az alacsonyabb lányok voltak a szemetebbek és a válogatósabbak is. Nem tudom, hogy miért, de így volt. Mindegy is, lényegtelen a kérdésed szempontjából.


Érdemes volna tinderezned inkább, akár kamu fotóval. Jellemző, hogy azt inkább megbocsátják, mint egy hamis magasságot, mivel a lányok maguk is többségében manipulált fotókkal vannak fent a közösségi oldalakon.

Vigyorgó napszemcsis kép+187cm és kész a match. Utána csak a laza, humoros szöveg a titka a továbbiaknak.

2016. jún. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!