Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki, ha valaki egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha valaki egy randin bevált egy kupont, amivel ingyen használhatja, vagy nagyon keveset kell fizetnie?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de ettől függetlenül érdekelne a véleményetek.

2016. jún. 21. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon attol függ, hogyan adod elö!


Ha van humora a lanynak (es neked is), akkor ezt is nagyon sarmosan elö lehet hozni.


Pl.: lenne meg nalam ket kupon ingyenes böralergiatesztre, de hosszas gondolkodas utan ugy döntöttem, hogy az elsö randin tul intim lenne...

2016. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
68%

Az ilyet hívják "olcsójánosnak", azt hiszem. Ez randin nagyon nem szimpatikus.....

Én is kuponzsonglőr vagyok, amilyen kupont kapok, azt felhasználom, ha szükségét érzem :D

De semmiképp sem randin!

2016. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem nem az. :D Nagyobb szégyen ha inkább olcsóbb fogást választatsz a másikkal, és te meg még rosszabbat eszel, hogy nagyon ócon megusszad.
2016. jún. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az. Nekem szimpatikus, hogy valaki ilyenekre figyel. Jó, nyilván ki lehet úgy jönni, hogy sóher a pasi, de lehrt csak okos. Bónuszbrigádon pl. nagyon jó vacsikat lehet venni, olcsó és jó, főleg ha együtt választjuk ki. Meg jó programok, ötletek.

Akkor lenne antipatikus, ha kifejezetten csak olyan helyekre akarna elvinni, ahol kuponozás van, ha nincs kedvem, akkor is, mert az olcsó.

2016. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,bár én nem csinálnám (de csak azért mert tudom hogy ez nem én lennék..amúgy meg mindenkinek más a stílusa). Az a ciki,ha ügyet csinálsz belőle,bár szerintem nem fogsz :) Ha lány jól érzi magát veled,őt sem hiszem hogy érdekelné különösebben hogy mivel fizetsz
2016. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%
ezeket a qrva anyagias csajokat, itt jött le igazán, h mennyire azok sokan :)
2016. jún. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 opened paradise ***** válasza:
100%

10-essel értek egyet.


Egyébként nem mindegy,hogy valahova mentek és neked van oda kuponod,vagy csak emiatt viszed oda.

Pl. én állatkertbe ingyen tudok menni,de nem mennék csak emiatt oda.

2016. jún. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Rövid időn belül, elég sok választ kaptam (nem gondoltam, hogy ennyire megosztja a válaszolókat). Köszönöm!

(a lepontozások meg nem tőlem vannak, számomra mindegyik válasz hasznos, még akkor is, ha teljesen különböző véleményen van, mint én).

2016. jún. 25. 18:50
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene hogy felvállalja magát és nem gondolkozna azon hogy most ez kínos-e vagy sem :D

Lehet én is meglepődnék, de a véleményemet nem ez alapján alkotnám, hanem hogy hogy éreztem magam vele.

2016. okt. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!