Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék gyúrni a hasamra...

Szeretnék gyúrni a hasamra egy keveset. Nem vagyok kövér csak szeretném ha izmosabb hasam lenne. Valakinek van valami jó vagy bevált edzsési módszere? 18/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Írj egy privátot, hogy mit, hogy szeretnél pontosan és segítek, csak ide lusta vagyok írni, mert már hulla vagyok :(

16/ kondis fiú.

2014. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2014. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Haserősítésre elég heti 3 kemény edzés: hasprés + lábemelés függeszkedve. Mindkettőből 3-4 sorozat amennyi megy. A végére pedig plank.

Viszont mivel nincs helyi zsírégetés, így a hasazástól nem megy le kis zsír sem, ami eltakarja az izmokat. Tehát kell jó étrend is és heti több aerob edzés is. Ez bármi lehet, pl kocogás, bicaj, lépcsőzés, stb.

2014. jún. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. jún. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!