Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, mit javastoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mit javastoltok ebben a helyzetben? (több lent)

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta beszélgetek ezzel a lánnyal (19), de még nem találkoztunk. Nekem nagyon szimpatikus, tetszik külsőre, belsőre, mindenhogyan. El tudok vele képzelni komolyabb dolgot is, sőt igazából szeretnék is.

Mivel még nem találkoztunk arra gondoltam ideje lenne lépnem. Viszont nem egy városba lakunk. Kb 65-70 km választ el minket, ezért sem olyan könnyü összehozni valamit.


Mit gondoltok szerintetek is már ideje lenne a találkozónak?

Ha igen, akkor mit ajánlotok milyen helyen találkozzunk, esetleg szervezzek valamilyen programot?

Illetve ti lányok mit szeretnétek, szerettek, ha már az első találkozás alkalmával kaptok valami kis ajándékot, vagy esetleg csak szeretnétek jól érezni magatokat, ismerkedni? És mikor illendő már venni, vinni a lánynak ajándékot? :)


Ti mit gondoltok, főleg a lányok, az első találkozás alkalmával ez milyen ajándék lenne? (kritikát is elfogadok, minden vélemény számít)


Ezek közül valamelyikre gondoltam:


Partners in crime" ("bűntársak")

[link]


vagy


"Everything happines" "Thank you"

[link]


Lehet kicsit sok kérdés merült fel, de szeretném alaposan átgondolni az egészet.


Előre is köszönöm válaszaitokat, tapasztalataitokat, tanácsaitokat, kritikáitokat és mindent! :) :)


2016. júl. 6. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem kene semmilyen ajandek, maximum hozhat a pasi 1 bort es bemelegiteskent megisszuk, lehetoleg kolaval. Programnak tokeletes egy seta a parkban vagy beulni valami csendes kocsmaba utana.
2016. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne mááá ... Nem gondolod komolyan, hogy első randira ilyen filléres giccset viszel ajándéknak! :-D :-D Nem kell ajándék, semmilyen!

Ülj kocsiba, menj át hozzá, nézz ki előtte valami kiránduló helyet ott nála (ne túl elhagyatottat!) és készülj fel egy rendes piknikre! Kaja, innivaló, csoki, édesség, gyümölcs, pléd és egy fa alatt egy nagy beszélgetés, végre személyesen.

Lássa rajtad, hogy készültél az alkalomra és kitettél magadért, mert fontos volt neked, hogy jól érezze magát: ez pont elég ajándék egy lánynak első randira :-P

2016. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne, elsőre ne támadd ennyire le a lányt. Ezek majd jók lesznek féléves, vagy évfordulós ajándéknak, első randin bármi történhet, lehet 15 percig fog tartani, mert mégsem olyan, mint neten. Persze, szurkolok neked, de ne ilyennel kezdj. A legtutibb tipp:

Gondolom kocsival mész. Na, tegyél egy szál rózsát a csomagtartóba. Elmész vele randira, ha jól sikerült ajánld fel, hogy hazaviszed. Ha tényleg jól sikerült, és mondjuk még folytatást is megbeszéltek, akkor mondd neki, hogy várjon egy percet, és akkor előveszed hátulról a rózsát. Arra figyelj, hogy ne hervadjon el. Virágboltokban lehet kérni ilyen kis vizes kapszulás cuccot, amit a virág végére raknak, és akkor gyakorlatilag olyan, mintha vízben lenne. Sok sikert. 22/F

2016. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1, #2

Szóval, koncentráljak inkább arra, hogy mit fogunk csinálni, hogy a lány jól érezze magát. Ne pedig arra, hogy milyen ajándékot vegyek neki. Értem, én. :)


#3

Nekem is eszembe jutott, hogy ezek már inkább később lennének jók, vagy valamilyen jeles alkalomra, évfordulóra. Csak nem tudtam eldönteni, hogy vigyek-e valamilyen ajándékot, vagy sem. De most már tudom.

Sajnos nem, nem kocsival megyek. De ez remélem nem von(na) le a találkozó értékéből. Mint írtam 60-70 km-re lakunk egymástól. Így csak tömegközlekedéssel tudnám megoldani. Ezért se olyan egyszerű, hogy jó akkor délután itt és itt találkozzunk.


De ha már itt tartunk. Ti mit gondoltok ekkora távolság mennyire áthidalható, mennyire problémás.


Köszönöm az összes eddigi választ. De azért várom a további válaszokat a fő kérdésre is, és igazából az utolsó kérdésre is. :)

2016. júl. 6. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok! 160 km-re lakunk egymástól a párommal, immár több mint két éve működik a dolog így, hetente 2-3 napot töltünk együtt. Én általában oszkárral utazom, fele annyi mint a tömegközlekedés pénzben és időben is.
2016. júl. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 szóval nem lehet akadály számomra (számunkra) ez a "csekély" 65-70 km :) :D
2016. júl. 6. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Kezdem nem érteni a parádat :-P Van aki reggelente többet utazik, hogy munkába menjen. Még Budapesten belül is vannak ekkora távolságok.
2016. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Giccsesek ezek a cuccok, meg mire ideér, felségül veszi valaki más.

Írd meg neki, h holnap mész. Ne ginfo le túl, úgyse megy semmi a forgatókönyv szerint

2016. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!