Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as,40-es nők és férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es nők és férfiak, ti meddig vártok egy új kapcsolatnál az ott alvással (akár testi kapcsolat nélkül), szexszel?

Figyelt kérdés

Kérlek, írjátok azt is oda, hogy hány évesek vagytok és nő vagy férfi válaszol.

Kíváncsi vagyok, mert én 31 évesen mondjuk várnék vele két-három hetet, míg megismerem a másikat, de volt olyan 40-es barátom, aki már 3 nap után együtt akart aludni.



2016. júl. 13. 09:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jah, 34, No
2016. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kor nem forditottan aranyos a megismerkedes es a szex kozott eltelt idovel :) Ez abszolut egyen- es helyzetfuggo. Mondjuk en sosem voltam az azonnal agybabujos tipus. Nekem elobb fel kell epitenem egy minilais bizalmat a masikkal szemben; meg kell, h ismerjem kicsit, kulonben nem megy a szex. A mostani parommal 1 honap utan fekudtunk le es direkt vartunk ennyit, h minel jobb legyen :) Ez mar 5 eve volt, azota is egyutt vagyunk :) (33N)
2016. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

En is azt tapasztalom h aki rogton odaadja magat,az mar nem is erdekes.Kell a pasiknak a vadaszat elmenye.


Amugy meg aki mindenkit szex alapjan tesztel,az mennyi embernek tette vajon szet a labat, mig ratalalt arra, akivel ez utan a beszelgetes is jo?


Nem tudnek tukorbe nezni reggel.34N

2016. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
35n Nyílván ha igazából felkeltette az èrdeklődèsem akor jobban szeretnèm megismerni várnèk 1-2 hetet az ágybabújos dologal...deeee ha csak szex kel akor aznapi randin is eltudom kèbzelni hogy nála alszom de nem hiszem hogy utóbbinál alvásra fordítanák az estèt.
2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#9 tudod az a szomorú, neked már nem is jelent örömöt, h találkozol egy neked szimpatikus emberrel és együtt töltitek az időt belélegzéssel, csak az, ha rögtön meg is reszelnek....
2016. júl. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!