Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem találok magamnak pasit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok magamnak pasit. Mindegyik csak szex kapcsolatot akar tőlem. Hol tudnék találni végre egy normális, átlagos pasit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 13. 16:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

#9:

Hát azért tényleg ... A legnagyobb fiam 17 éves ... nincs gond én is az idősebb nőket szeretem, de azért na! A 17 éves egy gimnazista, én 30 éves korban kétgyermekes családapa voltam ... Szóval azért szignifikáns különbségek lehetnek ... Ennyire ne hiányozzon már a fax ... :-P

2016. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Basszus, most jut eszembe, hogy elfelejtettem faxolni!

Thx

2016. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Jelen hölgyem :)
2016. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

ilyen kétségbeesett nő, akinek mindegy hogy ló vagy szamár jön vele szembe, kéne a fenének...


Vihetitek!

2016. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Besz***rok 47 éves létedre nem érdekel a f***sz kora, de azért legyen 17-30 között, vagy ez a cm-re vonatkozott :)
2016. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha megmondod, hogy milyen az átlagos pasi 17-30 között, talán tudnék válaszolni. :)
2016. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!