Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért várjátok el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért várjátok el, hogy online az ber valami frappánsat írjon, ha csak a csücsörítós képeket rakjátok fel, meg átlagos képeket? Az adatlapok pesze nincsenek kitöltve normálisan.

Figyelt kérdés
Kor, lakhely, magaság, stb de itt kifújt. Akkor egy vad idegennek mi frappánsat írjon az ember? De most őszintén.

#hdjehen
2016. júl. 15. 14:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Egy olyan lànynak, aki csücsörítéssel akar pasit fogni, én nem irnék...
2016. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze értem :) Csak sokan kiírják, hogy pégy egyedi, és kitesznek 2 arc meg egy egész alakos képet Meg leírják amiket írtam. Hát így nehéz. :) Mert ha megsicsérdeh, hogy csinos stb az már unalmas, mert mindenki azt írja. Na mindegy nem panaszkodásból írtam ki, csak érdekel,de komolyan. :)
2016. júl. 15. 14:32
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Mert még így is van elég kan, amelyik nekiáll produkálni magát. Sajnos.
2016. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó hát hülye mind a 2 nemben van szerintem. Kevés infó alapján akkor is mehéz kreatívnak lenni. Ennyi
2016. júl. 15. 14:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok nem tudom, hogy elvárják-e, én nem ilyen vagyok, és igenis elvárom, de az én adatlapom nem is semmitmondó, abból ki lehet indulni valamerre. Viszont ne aggódj, a férfi felhasználók többsége sem jobb az ilyen lányoknál.
2016. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oooo nem aggódok én semmin. :D Se igen erre írtam az előbb , hogy a hülyeség 2 oldalú. :)
2016. júl. 15. 14:39
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Értem a problémádat és valóban nehéz.

De a kreativitásnak pont az a lényege, hogy használod a fantáziád és valami érdekeset és egyedit hozol létre a "semmiből".

Ha lenne rá recept, akkor nyilván nem lenne értéke.

2016. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is online ismerkedtem. Nem kellett hozzá hogy kreatív legyen a srác. Elég volt az hogy őszintén érdeklődik, én meg komolyan akartam ismerkedni ezért válaszoltam is. Csücsöri csajoktól mit akarsz? Nem kell túl bonyolítani. Akit tényleg érdekelsz, az egy mizura is szívesen válaszol.
2016. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De azért remélem, a hozzám hasonlóan nem semmitmondó adatlapúnál nem gond, ha elvárom, hogy abból indulj ki, és ne a sablont dobáld? :-) Én még kevésnek is érzem a szabadszöveges részt, mert olyan kevés karakterben nem tudom eléggé jellemezni magam.
2016. júl. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer próbáld ki, hogy regisztrálsz egy tök üres női profilt egy társkeresőn! Garantáltan kapsz néhány levelet. Hát ha még ki is raksz egy valódinak tűnő képet, özönlenek a levelek.

Szóval a hölgyek ezek után nem érzik, hogy meg kellene erőltetni magukat a férfiak érdeklődéséért. Aki ír magáról valami relevánsat, az valószínűleg először jár társkeresőn, vagy 40-hez közeli nő ;) Ez is érdekes amúgy, ha megnézed az öregebb nők profilját, ott már azért elég alaposan próbálják eladni magukat. Így működik minden: kereslet-kínálat mérleg, az diktál aki kínál.

2016. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!