Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segédmunkás srác és egyetemist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás srác és egyetemista lány. Szerintetek milyen kilátás van rá, ha esetleg összejönne a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2016. júl. 12. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Csupán végzettségek alapján nem lehet ezt a kérdést megválaszolni. Ha a két ember intelligenciában, felfogásban összeillik egymással, akkor szerintem nincs akadálya. Ha jól értem, a srácnak alapfokú (általános iskolai) végzettsége van. Miért? Nem akart vagy nem tudott továbbtanulni?
2016. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

nem a papír a lényeg...


23F

2016. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem sok jo. Hatalmas a szakadek mind csaladi, mind valoszinuleg anyagi, mind intelligencia teren ha egy atlagos esetet nezunk.
2016. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Korántsem biztos, hogy 8 általánossal segédmunkás valaki. Láttam én már diplomás segédmunkást is. Nincs abban szégyen, hisz meló. A papír semmit nem jelent, lehet valaki természetgyógyász is amellett, hogy útburkoló. Már ha érted. A mentalitáson, érzelemvilágon, célokon, motivációkon, szellemiségen van a hangsúly. Ha megtaláljátok a közös nevezőt és nem foglalkoztok a társadalmi "konvenciókkal", nyert ügyetek van.
2016. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Le lehet pontozni, attol meg igy van. Cudar a vilag, tudom :D. Tanulni kellett volna, es akkor nem kellene ilyen kerdeseket feltenni...
2016. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

5-ös

Azért lettél lepontozva, mert egy az egyben leírtad ezt a dolgot, hogy lehetetlen, holott ez nincs így. Én is ismerek olyan párt, ahol a nő orvos, a férfi pedig betanított munkásként dolgozott (oké, van érettségije és szakmája is). A végzettség az csak egy dolog, attól még lehet valaki nagyon művelt, intelligens, stb. Arról nem is beszélve, hogy azért az egyetemista lét, vagy akár a megszerzett egyetemi diploma sem garancia arra, hogy valaki különösebben intelligens legyen.

2016. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Már akkor magasabb végzettségem volt, mint a férjemnek, amikor még csak ismerkedtünk. Azóta még magasabb. Soha de soha nem érdekelt a végzettsége, mert leírhatatlan módon szeretem és vonzódom hozzá. Nem mellesleg a legtöbb diplomás ismerősömnél értelmesebben tud megnyilvánulni és rengeteg témához hozzáértően tud hozzászólni. Ez tényleg nem lényeg. Ha lehetőségem lenne ismét választani, akkor is őt választanám.
2016. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
6-os direkt azert irtam hogy altalanos esetben... pontozz, de akkor olvasni olvasd el elobb.
2016. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Saját példám (én vagyok a férfi): érettségim van, szakmai angolt megértem, a páromnak két diplomája van (mérnök-közgáz) és öt nyelven beszél folyékonyan. Köszönjük szépen szeretjük egymást és jól megvagyunk.
2016. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Elolvastam a hozzászólásod. Odabiggyesztetted, hogy átlagos esetben, de a hozzászólásod lényege akkor is negatív kicsengésű volt. És nem csak én érzékeltem így. Nyilván, hogy a kérdező is tisztában van vele, hogy az esetek egy jó részében ez nem tudna működni, éppen ezért tette fel a kérdést. A válaszod azért pontozták le, mert demotiváló, holott a kérdező valószínűleg megerősítést várt a válaszadóktól. Nem az a feladata az oldalnak, hogy a válaszolók mindenre bólogassanak, de jelen esetben adható megerősítő válasz anélkül, hogy hazudni kelljen. Neked jogod van kételkedni, másoknak pedig, hogy ne tartsák hasznosnak a hozzászólásod.
2016. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!