Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy a srác ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a srác ennyire fukar?

Figyelt kérdés
Találkozgatunk ezzel a fiúval már egy ideje, és minden jó, azon kívül, hogy ő iszonyú spórolós. Mindig csak sétálni hív, vagy hogy nézzünk meg valamit a városban. Ha mondom, hogy üljünk be valahova, húzza a száját, kivéve ha én hívom meg. Nem azt várom, hogy mindig ő fizessen, csak hogy felváltva hívjuk meg egymást erre-arra. Szerintetek ez olyan nagy elvárás? Egyébként nem az a gond, hogy nincs pénze, másfélszer annyit keres, mint én.
2016. júl. 18. 07:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Általában én szoktam fizetni férfiként. Ha a nő azt mondja hogy fizessünk felesben, akkor csak annyit mondok, hogy majd legközelebb ő hív meg engem és kész. De általában 3-ból 2-szer én fizetek átlagban, nekem ez a normális.


Van egy hónapban mondjuk 3-5 randim, azokra nem nagy pénz kicsengetni alkalmanként 1000-2000 forintot borravalóval együtt. (Nem szoktunk sokat inni, főleg csak 1-2 pohár bort fejenként. Ja és nem budapesti vagyok, vidéken olcsóbbak a dolgok).


Aki férfi ennyire nem akar pénzt áldozni arra hogy pinába jusson a farka, annak ne is kerüljön oda. Ez a legkevesebb áldozat, amit ezért hozhat.

25/F

2016. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!