Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú,sokat hülyéskedünk.Milyen apró jelekből lehet levonni,hogy tetszek-e neki?komoly válaszokat légyszi! 14/L
2010. ápr. 16. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ha hozzád ér,de sztem ez látszik a szemében ahogy rád néz...:)
2010. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez azért több mindenből függ. Pl a fiú személyiségéből, meg a szituációból adódóan.

Például ha valami határozottabb sportos emberke, akkor ígyis-úgyis egy idő után bókolni fog neked.

Az is lehet jel, hogy hogy mosolyog rád. Szemöldökhúzogatások, kacsintások, érintések, megközelítések, megszólítás, stb.

De ha félénk és talán úgy érzed, hogy szeret téged, de nem meri kimutatni, akkor te kezdeményezz és hívd el valahova xD.

2010. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :) :D
2010. ápr. 16. 22:51
 4/9 A kérdező kommentje:
ezek közül a szemöldökhuzogatás meg a megközelítés és a mosolygás már meg van. :) ebből már lehet arra következtetni,hogy azért van esélyem nála?
2010. ápr. 16. 22:52
 5/9 anonim ***** válasza:
nem. minden pasi hazudik.
2010. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Igen ebben a látszik a szemében van vmi...csak velem az van, hogy én ha belenézek a szemébe, semmit nemtudok kiolvasni...akárki máséból kiolvasom mit gondol, de az övéből nemtudom...szerintem ez nem válik be...
2010. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszy a többi választ is :) amúgy szerintem se jön be ez a szemes dolog mert ha ránézek én se tudom kiolvasni belőle h mit gondol. majd még írjatok.
2010. ápr. 17. 17:05
 8/9 anonim ***** válasza:

ha rád néz csillog a szeme,néz téged,és elkapja a fejét(de nem feltétlen hogy elkapja),hacsak nem félénk.

mindig ott van ahol te,kedves veled(kedvesebb!!),kiáll érted,segít neked,mosolyog rád sokat,ilyenek.

írd be a Google-ba,hogy "tetszem neki jelek!"

2010. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké! köszi a segítséget! :)
2010. ápr. 18. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!