Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holgyek mennyire taszito egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek mennyire taszito egy ferfi ha izmos nagydarab es nem teljesen kocka hasu? Van rajta kb 5-10 kg tulsuly!

Figyelt kérdés
25 feletti nok velemenyere vagyok kivancsi-en sem vagyok mar fiatal legeny 30as evek kozepen jarok! Remelhetoleg itt az anonim oldalon oszinte valaszokat kapok!

2016. júl. 28. 06:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Izlés dolga, nalam pl nem feltetel a kockahas, de a pocakos pasik mar nem tetszenek.De szrintem inkabb az osszkep szamit, ha egyebkent az aranyok jok es latszik az illeton, hogy foglalkozik magaval nemcsak zabal ket pofara, mindemellett szimpatikus, akkor onmagaban az 5-10 kg tulsuly nem mervado.
2016. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 kedves hölgyem. akin 5-10kg fölösleg van az az a szint ami felöltözve még nem látszik - akinek már pocakja van az olyan 12-15kg túlsúly legalább. [link] a20 százalékos pasas az akin kb 5-10 kg felesleg van én is kb hasonlóan nézek ki.
2016. júl. 28. 19:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem taszító, aki kövér.
2016. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!