Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressem vagy hagyjam inkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy hagyjam inkabb majd ir ha akar? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Par hete megismertem egy sracot ,randizgattunk , es mivel egyikonknek sincs senkije lefekudtunk egymassal.Az eset utan is minden nap keresett beszeltunk en vagy 2x irtam neki .Aztan ugy volt hogy talalkozunk meg lattam rajta a lelkesedest de vegul nem jott ossze .Sajnos eleg elfoglalt ,sportol,dolgozik ,de szerintem attol szakithatna ram idot .Mostanra kicsit eltavolodtunk ,mar nem beszelunk minden nap, utoljara o irt ram de nagyon keveset beszeltunk . Hianyzik ,de nem tudom keressem e mert nem akarok kapaszkpdni bele es serulni lelkileg ..

Nem kerek az oktato szovegekbol hogy csak arra kellettem neki . 19 l, 23 f



2016. aug. 2. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Írjál neki. Aztán eldöntöd, hogy ugyanolyan lelkes e mint eddig.. :)
2016. aug. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is írj :)
2016. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán érdemes egy kicsit teperni.... próbáld meg
2016. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha utoljára ö irt rád akkor nincs Minden veszve mivel még érdeklödik irántad de ez most rajtad áll hogy AZ érdeklödését Fenn tarsd !
2016. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj! Szerintem azt várja. De majd meglátod a válaszaiból.
2016. aug. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, irtam neki ,egybol vissza is irt , de megint keveset beszeltunk , azt mondja nincs baj ,csak faraszto napjai vannak ..meg most meghalt egy baratja is,es ki van miatta .

Egy ideje nem ir vissza ..de ilyen maskor is volt . Esetleg ha nem ir egyaltalan vissza akkor hagyjam hogy majd o keressen ?

2016. aug. 2. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfi nem a szavak embere. Sokszor nem tudja, mit mondjon. Neki az nem esemény, hogy Jóska piros sapkában és kigombolt ingben azt mondta, hogy nem akar menni ebédelni. Szóval írj.
2016. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miquel, pl. mondja el az érzéseit, ha vannak :) Vagy csak érdeklödjön, ha érdekli a másik.

Kérdezö, én sajnos ugyanebben a szituban vagyok. Engem se keres a srác, pedig nagyon jól érezte magát velem, sokat beszélgettünk. De most,hogy nem jött össze a tali pár napja, ö nem keres. Én hivtam 2x. Most már nem akarom keresni, nehogy úgy érezze nyomulok. Szóval nem egyszerű, amikor szeretnél tudni a másikról, szeretnéd ha felhivna, érdeklödne stb.

2016. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat . Utolso, veled mi a helyzet azota ?Irhatsz priviben is.:)
2016. aug. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!