Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves szűz srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz srác vagyok, adódott egy lehetőség de van egy kis probléma?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki végre odáig van értem, csak hát róla lenne szó:


[link]


Halál szerelmes belém, mert amíg nem küldött képet, kedves voltam vele, tettem neki a szépet, stb, de aztán megláttam. :S Egyébként kedves, aranyos lány, de unom már, hogy nekem huszonéves átlagos szűz srácként csak az ilyen debilarcú lányok jutnak. Szemét vagyok, amiért szó nélkül lekoptam és nem írok már neki semmit azokra amiket irkál? (Mindennap ír, hogy mi történt velem, azt hiszi valami baj ért.)


24F


2016. aug. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért, tök helyes...
2016. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
Made my day!
2016. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagy photoshop vagy földönkívüli hibrid.
2016. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cukilányka 0.0 ***** válasza:
64%

LOL, milyen arca van :D


20L

2016. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kellett nekem megnyitnom, nem fogok tudni aludni :D
2016. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Siiiiiirok de hülye vagy! 😂😂
2016. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom vannak olyan szép lányok akik odaadják magukat neked, de nem biztos hogy meg is becsülnek úgy ahogy nondjuk ő tette volna.

Szerintem egyáltalán nem csak a külső számít és sokszor a belső tesz széppé valakit.

Remélem azóta változott a hozzáállásod illetve érdekelne hogy végül hogy döntöttél :)

2018. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!