Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenki azt mondja, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki azt mondja, hogy ki kell mozdulni egyedül és úgy lehet ismerkedni. De mégis hogy?

Figyelt kérdés

Nyilván ha a barátnőimmel megyek valahová, akkor kisebb az esély, hogy ismerkedni tudja férfiakkal.

De mi van akkor, ha egyedül megyek moziba vagy kávézóba? Hirtelen majd csak odaül mellém ismerkedni egy szimpatikus srác? Sajnos kötve hiszem. Bárhová megyek egyedül, max a szemezésig jutok el egy férfival. Olyan még sosem volt, hogy csak úgy beszédbe elegyedtünk egymással. Akkor mégis hogy lehet ismerkedni?

Nekem kezd úgy tűnni, hogy manapság már csak közös baráton, ismerősön keresztül lehet párt találni. :( Ti mit gondoltok?



2016. aug. 4. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem megy, akkor ismerkedj online...


de am boltban, séta közben....bármikor belefuthatsz valakibe, aki szimpatikus lehet...


23F

2016. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de manapság már a férfiak nem annyira mernek leszólítani nőket, mert mostanában olyan zárkózott lett a legtöbb nő, hogy nem is ad esélyt az ilyen ismerkedésnek.
2016. aug. 4. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elmész bármilyen közösségbe. Elkezdesz sportolni, bármilyen táncot tanulni, ha kutyád van elmész fajtatalálkozókra, de így nehéz, mi érdekel? Mivel foglalkozol szabadidődben?

Na ha ezek megvannak akkor utána nézel hogy hasonló érdeklődésű embereket hol találsz.

Nem le kell ülni egy kávézóban és várni a potenciális áldozatot.

Kimozdulás pedig nem az hogy vadászni mész, hanem az, hogy nem otthon gubbasztasz hanem társaságba jársz, ahol igen lehet csak embereket ismersz meg, de az ismerkedés is sokkal könnyebb ha van valami közös érdeklődés.

2016. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is így látom pasiként, és nekem is ezt mondta.dja mindenki. Hiába sportolok, vagy űzöm a hobbimat, az sem változtat semmin... Szóval nem tudom... Marad a net.
2016. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, társaságba jársz azért? Mert egyedül futkosva a Margitszigeten azért elég nehéz ismerkedni pl.
2016. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos leszoktattak a nők arról, hogy leszólítsuk őket, mert még szemezés után is lekoptatnak.

Sok elutasítás után már meg sem próbáljuk.

Marad a net..

2016. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pasiként simán le merek szólítani csajokat akár sportolás közben is. Nyilván nem nyomulok, csak egy-két szót váltunk vagy ha úgy van hosszabb beszélgetésbe kezdünk. Nem lehet mindenkivel kikezdeni. De egy-két poént szívesen vesznek, abból még nem lett gyerek:D

De sajnos az is hozzátartozik a dologhoz hogy a legtöbb csaj kib...ott nagy paraszt!

2016. aug. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos néhány lány elég bunkó módon utasítja vissza még az udvariasan közeledő férfiakat is. Nem is értem miért ilyenek. Én akkor sem voltam paraszt senkivel, amikor volt párom. Nem értem néhányan miért bántanak meg másokat ok nélkül, amikor ők csak kedvesen közeledni próbálnak...
2016. aug. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!