Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, honnan szedtétek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, honnan szedtétek ezt a sületlenséget? Így nem lehet felszedni egy nőt!

Figyelt kérdés

Olvastam valami helyen, ahol férfiaknak adtak ismerkedési tanácsot, hogy ha egy nő segítséget kér, vagy meg akar bezsélni egy problémát, akkor utasítsuk vissza, különben a barát zónába kerül, akinek ki lehet teregetni a szennyest, meg aki néha megjavít neki ezt-azt, míg mások megdugják.

Elárulom, ez nagy hülyeség. Ha egy férfitől segítséget kérek és nem segít, elkönyvelem hogy nem segítőkész, ügyetlen, butácska, nem érdeklem, stb. Aligha van férfiasabb, mint mikor egy hímnemű megold egy számomra szinte megoldhatatlannak tűnő problémát. Erre fel lehet nézni, és elkönyvelem hogy segítőkész, kedves, érdeklem, okos, ügyes, férfias.

Ha meg nem akar velem beszélni egy problémámról, azzal az indokkal hogy ő sose volt jó ezeknek a megoldásában, elkönyvelem, hogy képtelen rendesen kommunikálni, nem érdeklem, fél a problémáktól. Ha tudok vele beszélni, elkönyvelem hogy jól kommunikál, közel állunk egymáshoz, stb.

Egyébként is, a barátommal szexelek, és nem váltogatok szexuális partnert, szóval nincs olyan, hogy férfiak megfektetnek. Ha meg nincs barátom, az sem tesz könnyűvérűvé.


2016. aug. 5. 13:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne merész? Számtalan alkalommal segítettek idegenek ha elestem az utcán, bőröndöt vagy babakocsit emelni a buszra, én ugyanígy megteszem korra vagy nemre való tekintet nélkül. Igen, jóérzésű emberek.
2016. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

5-os, 12-est kedvelem.


No vagyok, 160 centi es igenis jol esik amikor a kozel 20 kilos borondot segit egy erosebb ferfi felrangatni a metroaluljarobol!


Az olyan ferfiakat meg ki nem allhatom, akik ahogy a neten csinalt valaki kepregenyt nagyon okosan: gyujtogetik a kedves-segitokesz nyomdat, mint valami kavezoban es par utan azt hiszik automatikusan szex jar: "Gratulalok Peter, ez volt az 5. pecset a jofiu kartyadon, most irany az agy!" xD



Es ugyanugy en is segitek masoknak. Pl. ha latok eltevedt turistat akar kulfoldi, akar magyar segitek neki. Par eve egy roma par jott oda hozzam az aluljaroban, utbaigazitast kertek. Mondom metroval el tudnak menni ahova akarnak, at kell szallni es egy busz/villamos. Azt mondjak az nem jo, mert akkor osszesen 3-3 jegy oda-vissza 6-6 azaz 12, annyi penzuk nincs.

Mondtam nekik metrora eleg 1 jegy meg ha atszallnak, meg utana max. setalnak egy 15 percet es nem buszoznak. Eloszor csodalkoztak hogy ket metrora is eleg egy jegy, de orultek a hirnek, hogy 2-2 jegybol megusszak az utat oda-vissza.

2016. aug. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%

Oké 12-13.

akkor egy gondolatkísérlet.

Vezetek az autópályán és látom, hogy egy női vezető defektet kapott, félreállt.

Azt mondjátok, hogy kötelességem lenne megállni, kicserélni a kerekét, összekoszolni magam és elkésni a saját uticélomról?

2016. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo: az altalad leirt reakcioju pasikat, akik allandoan a baratzonarol nyivakolnak meg siman a kiskocsog-zonaba raknam, nem hogy meg baratzona.


De baratzonaba is sokan ugy kerulnek, hogy kedvesek, de csak hatso szandekkal, es mint fentebb irtam, ugy gondoljak par segitseg utan automatikusan jar a pasi-statusz. Na ok, ha pl. elejen egyertelmuve tennek, hogy nem baratkozni akarnak, akkor talan megsporolnank a kinos "menjunk el egyutt vasarolni, ugyis en is mennek" meg "nezzuk meg az uj Star Wars filmet, mondtad tetszene" szitukat. Ez inkabb igy lenne helyes:

1/ nem ajanlja fel a kozos vasarlast eljatszva, hogy amugy is jonne, mert amugy utal vasarolni, csak jofejnek akar tunni a szememben hogy elvisz, de igazandibol utalja az egeszet es a halal faxara se kivan, csak a sajatjara a nap vegen, te meg nem tudom mi a baja, mert tokre ugy adta be, hogy shoppingolni akar egyutt

2/ elhiv az uj mozira hogy "nincs kedved randizni, egyutt megneznenk a Star Wars, ugy tudom kedveled, en is birom, aztan meginnank valamit utana"

es akkor nem iszom koktelt utana, tok hulyen, mert fizetni akart erte en meg nem is ertem, mert haverok vagyunk, vagy nem vagy mi van, meg multkor valami munkatarsarol beszelt aki milyen jo csaj. Ja, varj, lehet nem haver akar lenni? Es ezt most valami baratkent elhivott randi-felesegnek gondolja, azert akar fizetni most a piamert. Anna meg lehet nem is letezik a melohelyen, csak ezzel akart feltekennye tenni...

Az meg nem ertem, mi ez, hiszen mondtam neki, hogy Peter tokre tetszik a sulibol... Ja... ertem. Nem egyenesen, hanem baratnak alcazva akar meghoditani. Bukott ugy, nem birom, ha valaki nem egyenes.

2016. aug. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
54%

14-es


Hat ha elkesel nyilvan nem kell megallni.

En is mondtam mar turistaknak 2 kep utan, hogy bocs, de rohanok munkaba.


De pl. a lepcson felvinni azt a vacak borondot nem fog 2 percnel tobb lenni, de meg talan 1 perc se.


Vonaton volt meg, hogy egy vacak szemelyre tudtunk mar csak felszallnk a hugommal. 1 kozepkoru no, meg 2 roma srac volt meg a kocsiban. Na mondom kiraly, ki tudja akarnak-e nyomulni. Erre valami pusztulazfalvan felszallt egy oreg hugyos reszeg ember es elkezdte a not meg a tesomat szekalni, hogy o punci-pszichologus meg mutassuk meg a pi!ankat meggyogyit, meg ilyen obszcen szovegek. Par percig maszkalt igy, mire az egyik roma srac felallt es kikelt magabol: "na most pusztulsz te innen a g3c!be, hat nem szegyelled magad, mit csinalsz? te undorito faksz, azt mondtam huzol innen, mit nem ertesz?" kiturta a vagonbol aztan a megallonal kivagta a zacskoit a peronra, igy az leszallt. Na, utana megkoszontuk, de nem jott oda spanolni a srac, hogy akkor most valamibel tartoznank. Leult, ket mondatot meg beszeltek a haverjaval, hogy milyen undorito egy alak volt ez aztan beszelgettek tovabb.


Kerult valamibe a sracnak amugy ez? Nem hiszem, par perc alatt lerendezte a problemat es folytatta a beszelgetest.

2016. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
31%

Azért a mai világban már különbséget kell tennünk, hogy tényleg csak egy szívességet kér a nő vagy ki akar használni.. Lehet hogy velem cserélteti ki a körtéket, javíttat meg ezt-azt, közben meg dugja a szépfiú pasija aki ezekre képtelen.. Sokszor visszaélnek a nők a férfiak segítőkészségével, főleg a csinosak. Egy szép nő kb. bármire rá tud venni egy naiv, rendes férfit aki hónapokig sőt akár évekig észre sem veszi hogy csak kihasználják vagy szórakoznak vele.

Kövezettek meg, de én igenis várok valamit cserébe a segítségnyújtásomért. Barátaimnak bármikor segítek bármiben, mert tudom hogy én is számíthatok rájuk ha kell. De ha egy idegen kezd el megkéregetni mindenfélékre előfordulhat hogy egy "bocs nem érek rá"-val lerendezem..

2016. aug. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
56%

16-os akkor mondj nemet, ha nem akarsz segiteni. Ha dugast varsz cserebe akkor is.


Ha meg vannak olyan hulye pasik, akik honapokon es eveken at ugralnak egy no korul a szex erdekeben akkor meg is erdemlik. Mert na az mar tenyleg szamito, talan ha az egyedulallo anyuka Jucikanak megcsinalom meg a szamitogepet akkor talan vegre lexop, vagy megis hogy kene ezt elkepzelni?



Leirtam fenn az en egyik sztorimat. Tessek, fogalmam se volt, hogy mi randizunk, foleg jogy korabban Annat ecsetelte a melohelyen facen, hogy milyen jo no. Munkarol, sulirol, meg ilyenekrol beszelgettunk, anno felettem jart par evvel aztan ramirt hogy mizujs velem. Azt hittem haverkodni akar, mert tokre ugy adta elo, kb. a koktelnal esett le, hogy nem haverkodni akar.


Leirtam, hogy ennek hogy kellett volna kineznie fenn.

1/ nem jon el velem vasarolni

2/ mozira meg megmondja hogy randi es akkor nem hiszem azt, hogy csak egy haverral mozizunk.

2016. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Én is tele vagyok ilyen szempontból aggodalommal.

Valóban több értelmi kapacitást igényel rájönni, hogy kihasználnak vagy nem. Nem egyértelműek a jelek.

Most meg tegyek valamit vagy ne?

A világért sem tennék én ojant ami nekem "üres járat".

2016. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
56%

Mi az hogy te vagy ketsegek kozott?

Mar mondtam, ha nem akarsz segiteni, akkor NE segits.

Ha csak a dugas miatt akarsz sgiteni akkor SE segits, es nem leszel ketsegek kozott.

Ha rendes, segitikesz ember vagy alapbol es nem varsz cserebe xopast meg dugast, akkor segits.


De ha ennyire ketsegek kozott vagy, es nem tudod mi lesz veled, akkor ajanlom a nagyszeru ''megkerdezem' opciot:

"Jucikam, bejovok neked, lehet majd koztunk valami? "


Aztan kiderul o akar-e toled valamit, vagy csak egy segitokesz ismerosnek gondol (es mekkorat tevedett)



U.i.: hanyok az ilyen goreny, szamito pasiktol! Aztan csodalkoztok, amikor egy normalis no se nez ratok, rohadt a belsotok, megvetem az ilyen emert, aki csak azert segit, hogy megfektessen, persze nem mondana el az igazi szandekat es ezert meg en lennek a szemet, mert nem szopom le, amiert segitett. Na ez kesz!


Remelem meg sok not korbeugralsz, es sokan csak segito ismerosnek fognak gondolni, mire abbahagyod ezt 'csajozasi taktikat'.

2016. aug. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

#17

Azt hinni, hogy egy férfi csak azért hív el kettesben találkozni mert csak "haverkodni" akar pont annyira, vagy talán nagyobb nonszensz mint amikor egy férfi azt hiszi, hogy egy kis segítségért cserébe szexhez jut.

Nem azt mondom, hogy egy villanykörte kicseréléséért vagy egy befőtt kinyitásáért ott helyben elégítsen ki orálisan a nő, de ha elhívom közben egy randira ne jöjjön azzal a szöveggel hogy "bocsi most dolgom van, de majd jövőhéten..." stb. ezzel álltatva az embert, hülyének nézve, közben még több ingyen munkát kifacsarhatnak a férfiból, aki naivan azt hiszi biztos tényleg csak dolga volt de egyszer sor kerül arra a randira. Hát nem fog. Addig használják ki amíg csak tudják, elvitetik magukat velük erre-arra, meghívatják magukat piára szórakozóhelyeken stb. ha jobban belemegyünk a dolgokba.

Velem nem történt ilyen, sőt nem is fog, ennél okosabb vagyok és észre venném időben. De biztos vagyok benne, hogy vannak ilyenek a való életben. Emlékszem egyszer itt GYK-n is olvastam egy szerencsétlen történetét, aki 2 évig megcsinált mindenféléket egy nőnek, akinek közben végig volt barátja.. Ennyit erről.

2016. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!