Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy hírességet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy hírességet felszedni?

Figyelt kérdés

Tudom, elég durva kérdés. De mégis. Nekem ne mondja senki, hogy lehetetlen, mert az ilyen esetekben nem a világ szab korlátot, hanem max az ember gondolkodása.


Tehát tegyük fel, hogy tetszik egy híresség. Az most teljesen mindegy, hogy énekesnő, modell, vagy akárki. Népszerű nő, sikere van, kőgazdag. És vagyok én, Ő neki egy rajongója a rengeteg közül, hétköznapi anyagi helyzettel lévő ember. Bár ez nem pontosan igaz, mert átlagemberekhez képest nekem van egy nagyon jól fizető állásom, meg diplomás vagyok, de nyilván ez karrier szempontjából semmiség az övéhez képest.


De akár megeshetne, hogy az adott híres nő talál a személyiségemben olyat, amivel megfoghatnám. A nőismerőseim szerint kivételesen jó belső tulajdonságaim vannak.


Tehát hogyan lehetne megteremteni egy ilyen lehetőséget szerintetek? Rajongói levél nem biztos, hogy célba ér. Vagy ha igen, akkor sem valószínű, hogy azt elolvasva felkeresne. Ha valahol véletlenül összefutnék vele, lehet, hogy lerázna. Nem tudom. Csak kérdezem, hátha tudtok valami okosat hozzátenni ehhez a gondolatmenethez, ha már eltűnődtem rajta. :)


Ez természetesen csak egy fikció, nem hiszem, hogy ráveszem magam, hogy tényleg megpróbáljak kapcsolatba lépni az adott nőszeméllyel. Ne kérdezzétek ki ő, nem fogom megmondani.



2016. jún. 8. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ráírsz facebookon, hogy szépek a fülbevalói és meginnál vele egy kávét(még egy sütit is kaphat).
2016. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Koccold le a kocsiját, rakj egy cetlit az ablaktörlőhöz, hidd el hogy hívni fog :)
2016. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen gondolatok milyen diplomához járnak? Csak kérdezem, minden rosszindulat nélkül.
2016. jún. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mechatronikai mérnök
2016. jún. 8. 00:49
 5/10 anonim ***** válasza:
menj el újságírónak, és készíts vele egy nagyon-nagyon mélyinterjút, hátha közben alakul valami :)
2016. jún. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

3-assal nagyon egyetértek :)


A nőismerőseid által "varázslatosnak" tituált személyiségeddel egy normális nőnél semmire se mész ahogy itt nárcisztikusan és egoistán előadod magadat... A "kőgazdag" is gondolom belejátszik a történetbe, hogy miért is pont az az illető tetszik neked, különben nem említetted volna meg... Elég selejteske lehetsz.


Ha mégis sikerülne BÁRKIVEL is összejönnöd a való életben, előre sajnálom szerencsétlen nőszemélyt, mert ehhez az elérhetetlen bálványimádathoz fogod majd hasonlítani az összeset... Mindegyikben találsz majd hibát, egyik se fogja megugorni a "lécet".


Nem vagy te normális.


Végül is ez is egy opció, hogy magyarázd majd később saját sikertelenséged a nőknél. Neked semmi se jött össze...

Tudod mit? Nem is akarsz te igazán egyetlen ép elméjű nőt sem, na persze az épelméjűek eleve menekülnek előled, ha picit jobban kiismernek :)))


Marad az ocsúja, arra meg később lesz egy válasz, hogy miért is lettél te sikertelen! Ha-ha, jót mulattam, köszi! Új balek készülődik :DDDD

2016. jún. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úgy mint bárkit, hisz ő is ember! Légy jókor jó helyen, ne fagyj le, dobj be valami jó dumát, és legyél az esete.

Hogy hogyan légy jókor jó helyen, ahhoz figyelem kell és sok szerencse, valami normális dumád csak van, hogy bejössz-e neki, hát ki tudja...

Én nő vagyok, nekem egy híres férfi jön be. Viszont hogy van pénze, az az utolsó szempont nálam. Kicsit egyetértek az előzővel... ha érted. De hogy segítsek, légy résen, és legyél magabiztos, de ne egoista vagy bunkó. A többi már nem rajtad múlik. Mondanám, hogy sok szerencsét, de nem vagyok biztos benne neki kívánom-e, hogy összejöjjön veled. Lehet csak a szöveged félreérthető, és csak belelátjuk, hogy hím nemű gold digger vagy, nem tudom... Csak remélni tudom, hogy nem, csak így jött le.

2016. jún. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész előtt Andy Vajna fényképét lobogtatva, üvöltsd, hogy "Ezt szeretném." Mihelyt a vágások begyógyulnak, próbálkozz bátran.
2016. jún. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es: teljes mértékben a nő a személyisége miatt tetszett meg. Mivel híres, ezért nyilván sokszor szerepel, így volt alkalmam megismerni valamennyire, ő viszont nem tud rólam semmit, és nem biztos, hogy sikerülne olyan helyzetet megteremteni, amiben alkalom lenne erre.


A pénzt csak azért írtam, mert túl nagy a különbség az ő helyzete, és az enyém között, és kérdés, hogy ez mennyire lenne pl akadály, vagy kellemetlen. Szóval nem gold-digger módjára állok hozzá, engem nem ez érdekel, éppen ezért amit a 6-os írt, az tetőtől talpig ostobaság.

2016. jún. 8. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyeneken nem kell agyalnod, hogy megfelelsz-e neki pénzügyileg, mert soha a büdös életben nem fogsz vele összejönni! Kár agyalnod itt aranyapuci bármit is!


Inkább keress valami épkézláb normális nőt!


Vagy ez lesz az "indokod" arra, hogy miért maradsz majd egyedül??

2016. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!