Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztál már külföldivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztál már külföldivel úgy, hogy nem igazán beszélted a nyelvet?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg, ha nem értettetek valamit? Egyáltalán el tud így indulni egy kapcsolat? Nekem nagyon fontos a humor és a kommunikáció.... A nyelvet persze tanulom.

2016. aug. 6. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Eselytelen. Meg se tudod igy ismerni. Ismeretlen nyelvbol meg nem par honap alatt alakul ki a folyekony nyelvtudas, evekig meg csak makogtok es egyutt vagytok ugy hogy valojaban nem is ismeritek egymast? Mi a konkret helyzet amugy? Melyik nyelvrol van szo?
2016. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha van erőss szexuális vonzódás igen el tud indulni.

Külföldön dolgozom, vannak itt nők és férfiak akik helyiekkel jönnek össze és alig beszélik a nyelvet.


Én nem tudom elképzelni, mással csak magyar nővel. Szerintem fontos a kommunikáció, hogy ki tudd fejezni szavakkal is az érzéseid. Most itt nem csak a szeretlek, és hasonlókra gondolok, hanem a mindennapi kommunikációra is. Hogy minden helyzetben tökéletesen magadat tudd adni.

2016. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Az hülyeség, hogy pár hónap alatt nem lehet megtanulni egy nyelvet folyékonyan. Csak akarni kell.

Szerintem, ha alap szinten beszéled a nyelvet akkor nincs probléma. Nekem is az volt, hogy nem nagyon beszéltem a nyelvét, de nem volt ebből probléma, mert kb 2 hónap alatt sikerült annyira felhozni a nyelvtudásomat, hogy rendesen tudjunk komunikálni.

2016. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, nem mindegy hogy milyen nyelvrol beszelunk, es milyen nyelvtudasu a kerdezo. Angol eseteben ezt a par honapot meg el is tudom hinni, meg gyakorlatlan nyelvtanulotol is, de pl. en tanultam mar par nyelvet, most megis egy teljesen uj strukturaju nyelvbe kezdtem es a gyakorlat ellenere is neheznek erzem. Szoval abszolut helyzet fuggo. Lengyelul pl. nem fogsz par honap alatt folyekonyan kommunikalni.
2016. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Konkretan en vagyok itt kulfoldi es alap szinten van az angol tudasom. Attol tartok, hogy hulyenek neznek, ezert nem igazan merek ismerkedni...
2016. aug. 6. 12:26
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

mi az angolt használjuk, egyikünknek se anyanyelve. elég jól elboldogulunk. néha megnyitok egy szótárt a gépen, és megnézünk 1-1 szót.


meg ahogy mondani szokás: a szex, együtt evés, alvás internacionális :) és szintén sokat jelent.


kezdheted egyszerű dolgokkal amúgy. mikor mentek az utcán:


did you see that? this is so funny.


kérd meg, hogy tanítson. az igazán vicces tud lenni, nem olyan, mint könyvekből. tanulj érdekes dolgokat.


pl. nehéz tud lenni, hogy ilyen sok az újdonság, de ettől közelebb érzem magam hozzád.

2016. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Tehat akkor angol nyelvu orszagban elsz, es ott szeretnek ismerkedni?
2016. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen, angol nyelvtruleten elek, nem olyan regota.

Lehet, hogy csak bennem vannak ezzel kapcsolatban korlatok, es van akit nem zavarna, sot meg lenne idegrendszere is tanitani, nyilvan gyorsabban tanul igy az ember, de szeretek sokat beszelni, nevetni, eleg fontos ahhoz, hogy megfogjon valaki, nem csak a kulsosegek szamitanak. Es nem tudom elkepzelni, hogy 1-2 randi utan ez ne okozzon problemat.

2016. aug. 6. 13:06
 9/19 A kérdező kommentje:

# 6/8 Időpont ma 12:40


Hogy isnmerkedtetek meg es miota vagytok egyutt?

2016. aug. 6. 13:08
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Angol felsővel Európa és a világ nagy részén elvagyok. (7 országban voltam eddig Mo-n kívül az életemben, abból 3 nem európai)


Volt már olyan lány is az életemben, akinek a nyelvén két szót nem beszéltem, de mégis lett köztünk valami.


Az angolra gyúrj rá

24/F

2016. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!