Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztál már külföldivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztál már külföldivel úgy, hogy nem igazán beszélted a nyelvet?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg, ha nem értettetek valamit? Egyáltalán el tud így indulni egy kapcsolat? Nekem nagyon fontos a humor és a kommunikáció.... A nyelvet persze tanulom.

2016. aug. 6. 11:47
1 2
 11/19 Titusztitusz ***** válasza:
69%
Ajaj...Egykoron rengeteg ilyen esetem volt...Éshát ilyenkor "jelbeszéddel", meg egy mindig nálam lévő kis noteszbe lerajzolt ábrákkal kommunikáltunk...És meglehetősen gond nélkül...
2016. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

itthon ismertem meg, pár hónapja vagyunk együtt.


jó a humora, de nem minden a szöveg :) szeretem, ahogy nevet.


6

2016. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hogy ranzitam hanem még nyaraltam is nála :D

Meghívott magához de nem nagyon beszéltem a nyelvet. Ha valamit nem értettem akkor kértem hogy magyarázza el másképp vagy ha nem tudta akkor utána néztem a szótárban.

Most se olyan jó a nyelvtudásom de ez őt nem zavarja. Sokat tanultam tőle, sokkal többet mint az iskolában.

Volt amikor kérdeztem tőle szavakat, szlengeket, csúnya szavakat :D

Nem tudom mi az hogy nem igazán beszélni a nyelvet mert én pl nem vagyok megelégedve a tudásommal, más meg fele ennyit se tud de magabiztosan állítja hogy beszéli a nyelvet.

2016. szept. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Beviz Elek ***** válasza:

Nem kell megijedni a dologtól. Ha már alapszinten elkommunikáltok az elég lehet. Ha vevő a kisugárzásodra, akkor nincs gond, ha nem akkor pedig teljesen mindegy mennyire beszéled a nyelvet.


Én is ismerkedek egy angol csajjal és nem érzem különösebb hátrányát a dolognak

2016. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egy közös nyelvre amit mindketten beszéltek valamennyire mindenképp szükség van.

Randiztam már fiúval aki nem beszélt magyarul, és én se az ő nyelvét de angolul megértettük egymást.

Akármilyen jól beszéli valaki a nyelvet mindig előfordulnak vicces szituk, vagy hogy szótárazni kell, de ha valamennyit beszélsz az adott nyelven nem lesz baj.

2016. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kinek mi az alapszint... Mert peldaul az elso talalkozon meg eleg lehet, ha minimalisan beszel az ember, de ahhoz hogy megismerd a masikat melyebben, komolyabb temakat is kell feszegetni annal minthogy mi a hobbid vagy szereted e az allatokat :D Engem az tart vissza, hogy bele gondolok, kinek van ehhez turelme?
2016. okt. 27. 12:14
 17/19 anonim ***** válasza:

12 vagyok.


annak van türelme, akit lelkesít a másik :)


nekem sokszor van olyan, hogy annyit tudok mondani, hogy öööööö. aztán próbálom pótolni a hiányt.


mi együtt élünk egyébként. és ha azon múlik a jó kommunikáció, hogy megtanulom minden szaros kis bogárnak a nevét, amitől félek, vagy a szinonimaszótáron lógok, hogy ne csak annyi legyen a véleményem, hogy good, good, ezt én vállalom.


ez tipikusan annak az esete, mikor valaki azt kérdezi itt, hogy mennyit érdemes valakiért küzdeni.


egyszer úgy válaszoltam erre, hogy maximálisan, amennyiben nem egyedül küzdesz. szóval ha valami külső tényező van, mint az átmeneti távolság, vagy az, hogy nem beszélek anyanyelven, vagy valakinek nincs munkája és átmenetileg szarban van, akkor igen. sokáig kitartok.


amikor viszont azért kell iparkodni, hogy egyáltalán a figyelmét felkeltsd vagy a törődését kivívd, az magányos küzdelem.


azaz sok szerencsét és kitartást kívánok neked is, magamnak is. tiszta érzelmek mellett megéri.

2016. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
amúgy mik a fejlemények azóta? együtt vagytok?
2016. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
aj megismerkedtem egy német sráccal, velem is ez a helyzet :(
2021. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!