Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan, aki neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki neten ismerkedett meg egy külföldivel és összejöttek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy dán fiút, hihetetlenül tetszik a személyisége, de még nem is találkoztunk. 5 hónapja levelezünk és úgy érzem, mintha a lelkitársamat találtam volna meg benne, humoros, kicsit őrült. Már úgy beszél velem, mintha a barátnője lennék, beszámol a napjáról, mikor hova megy, mit csinált. Bókol és azt mondja, hogy hiányzom neki, ha nem beszélünk pár napig. Történt már veletek hasonló, lett belőle valami?
2012. jún. 14. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 10 évvel ezelőtt az akkori olasz barátomat így ismertem meg. Sőt, 12, most számolok utána.
2012. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, velem is ez történt. :) Az én barátom tunéziai. Közel 4 éve vagyunk együtt.
2012. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Közel 3 éve együtt is élünk. Habár én akkor már ebben az országban éltem, csak a másik végén, mikor megtaláltuk egymást a neten.
2012. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És Ti mennyi idő után találkoztatok? Ő szeretne eljönni, de napi 12 órát dolgozik és albérletet fizet, nincs túl sok pénze repülőjegyre. Igazából elég sokszor elhessegetem a gondolatot, hogy nem lehet semmi a távolság miatt, de annyira vonz valamiért, hogy találkozzunk és már nagyon sokat gondolok rá. Jobban elmondok neki dolgokat, mint bármelyik barátomnak szinte.
2012. jún. 14. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem, de egyik jó barátnőm megismert egy argentín srácot kb 5 éve, azóta kiköltözött hozzá.
2012. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
azért vigyázz az ilyennel, még átverés is lehet ez a "Nincs pénzem elmenni" dolog. lehet, h csak átverés, ez mindig legyen a szemed előtt!!! webkamoztatok már? telefon?
2012. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, h valaki nagyon irigy arra, h az első 3 válaszolónak külföldi párja van :)
2012. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem irigység, csupán annyi, hogy nem árt, ha óvatos az ember.
2012. jún. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

B*sszus. Azért ne nézz már minket hülyének? Neked kell megmenteni, ha mi bajba kerülünk? Nem hinném. Mi voltunk az egyedüliek, akik a kérdésre válaszoltunk és mégis minket pontozol le? Ez röhej! Valld be, h te annyira gyáva vagy, h lépést nem mersz tenni, de vágyakozol.

Én pl nem azért válaszottam a párom mert külföldi. Én már itt éltem, mint írtam és egy nagyon sz*r bentlakós állásom volt, ahol egész álló nap ültem és vártam haza a házigazdát, mert én voltam a házörző. Barátokat nem fogadhattam, így jött az, h elkezdtem interneten csetelgetni. Senkinek nem adtam ki az elérhetőségeimet. Ha csurrant-cseppent is a lehetőség egy randira, akkor tudtam, h hol a legjobb. Volt, aki Richmond Parkba hívott, vele természetesen nem mentem el.

Aztán új munkát vállaltam és már abba is akartam hagyni az egészet, mikor kaptam egy nagyon aranyos levelet. Válaszoltam. A pasi az ország másik végében élt, de nagyon tiszta lelkűnek tűnt. Amikor már napi 5-7 órát is cseteltünk a szabadnapjainkon, akkor elhatároztuk, h találkozunk. Az első találkozás után már egyre nehezebben lehetett bírni a távolságot (lelkileg és anyagilag), így végül én költöztem. Neki háza, stabil munkája volt, szóval ez volt kézenfekvő. Azóta nekem is van munkám, csinosítjuk a házat. A családja is szeret.

Ez lenne olyan nagy veszély? Mert mondd meg, ha igen. Van tapasztalatom munkaügyben, tudom, h hova forduljak ha baj van. Közel 3 év együttélés után meg már kiderült volna, ha ő egy bűnöző v elmebeteg.

Azt én sem támogatom, h a kérdező csak úgy kimenjen. A tanácsom az, h még ha le is tudod szervezni, akkor se mondd el neki, h mikor mész és legyen veled egy férfi kísérő. Csinálj úgy mintha csak kiruccannál, amiben benne lesz egy barátlátogatás is. Amúgy tényleg jobb lenne, ha ő jönne hozzád. Nem lehet, h házas?

2012. jún. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!