Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mai első randin a pasi bevalot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai első randin a pasi bevalotta, hogy minden eddigi csaját megcsalta, érdemes ezzel még foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nekem ennek olyan hatása volt, hogyha össze is jövünk, nah én ilyen vagyok, te is számíthatsz erre. Egy normális pasi nem hallgatna erről?

2016. aug. 7. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátnőm volt ilyen. Bár állítása szerint nem csalta meg az exét, hiszen "már egy hete nem is beszéltek akkor"... Mindenesetre bő fél évvel később engem is megcsalt.
2016. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
42%

Ilyenkor merül fel bennem a kérdés: Érdemes egyáltalán az emberek többségével őszintének lenni?

Ha őszinte és egyből tiszta lappal kezd, az a baj. Ha később mondja el, az is lehet baj, hogy nem volt őszinte az elején. Ha nem mondja el, akkor minden teljesen jó, csak épp ott egy szép nagy hazugság.

Egy normális pasi nem hallgatna erről? Egy pasi attól lesz normális, ha nem kezd nyílt lapokkal? Ha úgy gondolod, hogy egy normális pasi hallgatna erről, akkor ne találkozz vele többet. Találkozz azzal, aki az első randin lehazudja a csillagokat az égről. Nála mennyivel több a garancia, hogy nem csal meg? Semennyivel.

Azt pedig neked kell tudnod, hogy érdekel e a srác.

2016. aug. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez legalább bevallottan, a maradék sunnyofva nyimja:)
2016. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12 es. Nincs garancia soha semmire sem. Ez már csak így van. Felesleges ezen agyalni, mint tudjuk sokszor jobb tudatlanúl boldognak lenni.
2016. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#14: Hát ez az, nincs garancia. Egyesek mégis úgy gondolják, hogyha valaki tökéletesnek adja elő magát, az garancia.

Én elfogadom, ha valakinek kényelmes tudatlanul boldognak lenni. Az zavar, amikor az ilyen emberek siránkoznak a leghangosabban. Ez áll párkapcsolatra, politikára, mindenre.

2016. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Legalább őszinte volt:)

Lehet pont te leszel az aki megváltoztatja;)

Vagy még az is egy lehetőség ha neki is szabad akkor neked is

Tudod amolyan nyitott kapcsolat:D

2016. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jah, azt mdta, amit neki lehet, nekem nem.
2016. aug. 9. 09:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele. Ha ezt csinálta előtted, nagy az esélye, hogy veled is ezt tegye.
2016. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 MolotovPunk ***** válasza:

/Jah, azt mdta, amit neki lehet, nekem nem./

Képzelem,akkor milyen kapcsolat lenne az...

2016. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!