Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire korai/vagy nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire korai/vagy nem korai egy 30- vagy épp pár évvel feletti férfinál, ha már a harmadik, negyedik randi végén ágyba akar vinni?

Figyelt kérdés

Hirtelen a filmes jelenetek jutnak eszembe erről, ami még talán a második randiig sem megy el, de már az ágyban fekszenek egymás mellett, és ugyanez a korosztály, és olyankor elgondolkozom, hogy ez a valóságban mennyire van jelen?

30 felett igy zajlanak a randik?

Mert az az igazság hogy elég régen randiztam, és nagyon cikin érzem magam hogy ezt egyáltalán meg kell kérdezzem.

Semmiképpen nem szeretném ha már megtörténne, mert nem akarom hogy azt higyje, hogy könnyen kapható vagyok, ugyanakkor nyilván hónapokig sem akarom húzni a dolgot.

De mégis, annyira nem tudom, mégis hogyan kell randizni egy 30-as férfival...

Mit gondoltok?



2016. aug. 8. 20:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem már szó szerint a mindegyik tipusból jutott, kivéve a rendes és tartós fajtából nem :)
2016. aug. 9. 12:44
 12/13 anonim ***** válasza:

Randizz velem :)) majd meglàtod milyen egy harmicas férfival. Kicsit komolyabbra véve a vàlaszt. 3hónappal 30 adik sznapom előtt randiztam egy 31körüli lànnyal. Neten talàltam rá egy szombati napon 3óra fele irtam az első Sziàt..5körűl talàlkoztunk , sétàltunk de olyan volt a séta, hogy csak kerűlgette ő a forró kàsàt( csók) fél óra utàn megcsókoltatta magàt. Megvolt az első mozi is pàr óra múlva stb... Màsnap a szex(simàn óvszer nélkül engedte) . Köv szombaton màr nálam akart aludni (szülőkkel lakom:(( ) 3hét múlvàra ő szüleihez volt tervezve a kiruccanàs ő tőlem 35kmre szüleitől 100kmre lakott. Nekem ez a tempo nyomasztó volt, első randin még tetszett is, hogy nem kertel semmi felesleges kör , az is hogy egy idősebb lànynak bejövök ennyire de 3adik randi előtt dobtam. Làny mentsége a tempora , hogy folyamatos 12órás munkarendbe jàr egy múltinàl. Szeretem udvarlàssal elérni a hogy a bugyi lekerűljön.

Ismerösöm 33éves ffi mostani bnője 30.

Ott azért volt 3tartalmas randi az àgy előtt. Sőt a 3adik randin a làny főzött a pasinak a pasi pedig bútort szerelt .... amikor nem csak az àgyban nyújtott teljesìtmény a,döntő az nekem jobban bejön. Amikor màs teljesìmény màr alapot ad a dolgoknak.

Mondom én az àtlagtól picit nagyobb szerszàmmal és dús fantàziàval...

2016. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ffi/30
2016. aug. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!