Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiatal pincérlány megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal pincérlány megkérdezné a hasonló korú fiút akit már másodszor szolgált ki, hogy helybéli-e, ha nem szeretne tőle semmit? 22/F

Figyelt kérdés
2016. júl. 18. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínű bejön neki a pasi.
2016. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csak kedves akart lenni a borravaloert
2016. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, lehet, hogy csak szimpatikus vagy, és kíváncsi rád, vagy ha nem túl nagy az adott település, akkor pl. rákérdezhet azért is, mert még nem látott arrafelé addig, vagy csak próbálta beindítani valamivel a kommunikációt, sokféle oka lehet. Legközelebb kezdd te a beszélgetést, mosolyogj rá, kérd el a számát, és kérdezd meg, hogy van-e kedve elmenni veled valahová. A válaszából már tudni fogod, hogy komolyabban érdekled-e, vagy csak azért kérdezősködött, hogy kedveskedjen a vendégnek.
2016. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a számát nem kérted el, ha ezt a kérdést feltetted :))))
2016. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már az első alkalommal kikutattam a nevét, megtaláltam facebookon. 😀 Az étterem itt van 200 m-re, úgy köszöntem el hogy biztos jövök még. :)
2016. júl. 18. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor bizonyítsd be, hogy tökös gyerek vagy, kérd el a számát, és hívd el randira. Attól még egy lány se fogja összepisilni magát örömében, hogy kinyomoztad fb-on, és nem fognak a karodba omlani.
2016. júl. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!