Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Örök életemben nagy csajozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök életemben nagy csajozós voltam, Mostanra megnosultem, eltelt 4 év és hiaba szeretem az asszonyt, más nőket is magamévá kell tennem. Valaki van hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 17:07
1 2
 11/17 anonim válasza:
86%
Azért fiúk, kíváncsi lennék hogy reagálnátok fordított esetben... Jól esne ha az asszony mellettetek félrekefélne? Vagy az már tisztességtelen és undorító? ;) Szánalmasak vagytok, és őszintén kívánom, hogy egy nap arra érjetek haza hogy az asszonyt éppen dugják!
2016. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Jujj, ha ilyenek a férfiak én nem akarok megházasodni.


Tudtam, hogy nem vagytok szentek, na de ezek a kommentek.


És még a nők..., mi?! -.-"

2016. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Mit szol hozzá a feleséged? (Remélem az itt megosztott informáciot vele már régen megosztottad!!)
2016. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Mit visznek haza ezek az ürgék? Félre téve a lelki oldalát. Egy csomó mindent el lehet kapni gumi mellett is, nincs ráírva senkire, hogy mit hordoz..
2016. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy ez nem önuralom kérdése. Egy életet nem lehet boldigtalanul, frusztráltan leélni. Az ilyen típusú pasik nem tudják megszüntetni a vágyaikat. Sajnálom őket is meg az asszonyaikat is.
2016. aug. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát én egyáltalán nem sajnálom őket. K*félnek világnak és még majdnem, hogy büszkék is rá. Tudom, nem tehetnek róla, ösztön...
2016. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15%
Legalább annyi tisztesség lenne az ilyen férgekbe, hogy nagyon ügyesen és diszkréten csinálják, hogy ne okozzanak fájdalmat a feleségüknek akit állítólag annyira hű de nagyon szeretnek. Ugyanis lehet jönni itt a dumával, hogy amiről nem tudsz nem fáj... de néhányan olyan pofátlanul csinálják, hogy még egy süket vak is észrevenné, meg tudja a fél város...
2016. aug. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!