Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem most egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem most egy fiúval, majd első együttlétünk után közölte, hogy találkozzunk még ilyen estékre és majd alakul? Ebből már nem lesz komoly dolog, ugye?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 22:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
98%

Idővel éppenséggel még simán lehet belőle valami komolyabb, de most már kisebb az esélye, mint amúgy lett volna - hiszen most már nem egymás megismerésén lesz a továbbiakban a hangsúly, hanem a testiségen.

Márpedig a kérdésből meg a randi keresőszóból úgy képzelem, hogy annyira nagyon még nem ismertétek egymást, amikor lefeküdtél vele.

2016. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
47%
Mi is így jöttünk össze, csak dugni eredetileg, azután egymásba szerettünk, babánk is van már, problemo?
2016. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Hát elég sok beszélgetésen voltunk túl, mire a szexig eljutottunk. Én azt gondoltam ismerem. Nagyon kis kedves, aranyos volt velem. És úgy érzetem, tényleg érdeklem. És ez kölcsönös volt. Emberileg nagyon megszerettem ezalatt az idő alatt, de nem számítottam erre, ami a szex után jött.
2016. aug. 14. 22:18
 14/38 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, a fentebbi kommentelő ezt írta: "ha nincs a szavai mögött érzelem, amit te érzel? Jelen esetben nem érezhettél semmit"


Nem azt vitatta, hogy te éreztél-e iránta valamit, hanem azt, hogy a srácnak voltak-e érzelmei irántad, amit te érzékelhettél volna. Szövegértés!

Amúgy meg teljesen lerí, hogy még nem volt olyan hú de mély kapcsolatotok, és korán odaadtad magad neki. Ezért írtam én is azt, hogy gondolom túl korán belementél...

2016. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Én úgy éreztem, hogy vannak felém érzelmei,,,ha nem ezt éreztem volna, nem fekszem le vele.
2016. aug. 14. 22:20
 16/38 anonim ***** válasza:
Nem csak a beszélgetés számít, hanem a tettek is, ill. amit látsz rajta, ahogy rád néz, ahogy bánik veled, stb. Nem csak a szavakat kell elhinni, amit mondanak, hanem az egyéb reakciókból/tettekből is kell tudni olvasni...
2016. aug. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már úgysincs mit tenni, megtörtént... Vagy belemész a szexkapcsolatba, és majd elválik, hogy talán lesz belőle több is (de akkor tudnod kell majd kezelni azt is, ha egyszer csak elkezd sz*rni a fejedre), vagy még most kilépsz, és hagyod a fenébe ezt a tuskót...
2016. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem szerelmes beléd, de a szex jól esett. Ettől függetlenül még lehet jövője, de ez nem rajtad fog múlni, hanem rajta.

Legközelebb ne szexelj addig senkivel, amíg ki nincs mondva, hogy akkor jártok, mert így könnyen ki lehet ám táncolni, ha már megvolt az élmény! És nem biztos, hogy emiatt csak ő a gáz.

Legközelebb, ha lesz valaki a képben, udvaroltassad, max. csókot meg egy kis tipi-tapit engedj az elején, és ha komolynak érzed a dolgokat, na akkor szexelj csak. Szerintem.

Ezzel a pasival meg vedd takaréklángra az érdeklődést, ha ő teper, akkor meg örülhetsz, ha nem, akkor felejtsd el.

2016. aug. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy éreztem, hogy vannak felém érzelmei,,,ha nem ezt éreztem volna, nem fekszem le vele."


És simán lehet, hogy voltak / vannak is, csak még nem olyan mélyek - az érzelmek jellemzően fokozatosan alakulnak ki, és mélyülnek el. Ehhez pedig idő kell, főleg a férfiak számára, hiszen az ismerkedések jellemzően elég egyoldalúan zajlanak: a pasi udvarol, a nő meg inkább csak fogadja. Emiatt természetes, hogy a nő előbb fog komoly érzelmeket táplálni a pasi irányába, mint fordítva.

A leírásod alapján nem hagytál elég időt arra, hogy az ő érzelmei is elmélyüljenek.

És innentől már tényleg nehéz lesz (rövid távon legalábbis mindenképp) felületes (szex)kapcsolatból többet kihozni, mert innentől kezdve a fókusz a szexen lesz, nem pedig az egymás jobban megismerésén és az egymásra hangolódáson.

Aztán ha idővel a szex már kellően megszokott dolog lesz köztetek, akkor ismét lehet próbálkozni az ismerkedés folytatásával is - és lehet, hogy akkor a már létező szexkapcsolatra rá lehet építeni egy komolyabb dolgot is.

De persze az is benne van a pakliban, hogy nem fog sikerülni, és megragadtok a szexkapcsolat szintjén.

2016. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Egy furcsa megjegyzése volt a barátnőmnek, amikor beszélgettek és a barátnőm megjegyezte neki, hogy "a Viki szeret téged ."Erre azt válaszolta a barátnőmnek.. :" jesus, dehogyis.. Engem senki nem szeret. "
2016. aug. 14. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!