Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem most egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem most egy fiúval, majd első együttlétünk után közölte, hogy találkozzunk még ilyen estékre és majd alakul? Ebből már nem lesz komoly dolog, ugye?

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 22:00
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
sokat gondolkodtam ezen a mondatán bevallom őszintén.. elgondolkodtató
2016. aug. 14. 22:59
 22/38 Noren1989 ***** válasza:
89%

Na, ne toljuk túl a gondolkodást. Önsajnáltató, hazug barm_kból van elég a világon.


Irány az ágy, aludj egyet.

2016. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%
Mondja valaki, hogy kamu, könyörgöm! Ennyire még egy lány se lehet naiv!
2016. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
Miquel, már pedig lehet ennyire naív egy lány, gondolom te is tudod, mennyi ilyen van, aki felül a bikára...A gond az, hogy a legtöbb nő még ezek után sem tanul, és ugyanúgy megszopatják őket, nem csak fizikálisan az ilyen palimadarak.
2016. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
41%

Bocsanat, hogy nem a kerdesre valaszolok, hanem a kommentekre, de zavar, hogy sokan azt irtak, "tul koran mentel bele".

Megis mi az a tul koran? Ha egy no szexelni akar, szerintem csinalja. Mindegy mikor.

Az meg vegkepp nem a te hibad, hogy azt hazudta, o is komoly kapcsolatot akar.

2016. aug. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
70%
még nincs veszve semmi... csak legközelebb ne csak dugjatok, hanem szervezz vmi más programot ahol megismerheted, meg ő is téged.
2016. aug. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

#25: "Megis mi az a tul koran? Ha egy no szexelni akar, szerintem csinalja. Mindegy mikor.

Az meg vegkepp nem a te hibad, hogy azt hazudta, o is komoly kapcsolatot akar"


Azt jelenti a túl korán, hogy a leírás alapján még nem alakultak ki kölcsönösen mélyebb érzelmek, mikor már volt szex.

És ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy a srác hazudott volna, hogy eredetileg ne komoly kapcsolatban gondolkodott volna.

Sokkal inkább azt valószínűsíti, hogy a lány nem figyelt a pasira eléggé, csak a saját érzéseire, és emiatt nem vette számításba, hogy a másik érzelmileg még nem tart ott, ahol ő.

2016. aug. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Mindegy, gyerekek. Én megmondtam, hogy nem találkozom vele így többet. És lezártam annyival, hogy Ő is csak egy hazug strigulagyűjtő. Erre minden alkalmazásról letörölte magát. Skype, viber, facebook. Úgyhogy ez ennyi volt.. :(
2016. aug. 16. 11:03
 29/38 A kérdező kommentje:
Csak még előtte hozzátette, hogy nem való neki komoly kapcsolat.. Akkor nem is értem.. miért mondta. Mindegy, nem érdekel
2016. aug. 16. 11:07
 30/38 A kérdező kommentje:
És ráadásul nem letiltott, hanem minden fiókot megszüntetett. Mivel a barátnőmet direkt megkértem, hogy keressen rá. Mindenhol nyomott egy nagy delete gombot. Nem is értem ilyenkor mi játszódhat le egy pasi fejében. Most ettől jobb lesz neki?
2016. aug. 16. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!