Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek vele wellnessezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek vele wellnessezni?

Figyelt kérdés

Kb. 4éve hogy ismerek egy 30 éves férfit, én 24 vagyok, jelenleg egyikőnknek sincs kapcsolata.

Facebookon ment oda-vissza a lájkolás, majd én 2 hónapja egyedül vagyok és rám írt ma végre. Mai nap folyamán együtt töltöttünk bő 3 órát.

A véletlen műve hogy egyszerre leszünk szabadságon, na és azt mondta hogy vagy 2 napra elmehetnénk wellnessezni. egyébként ő az ország másik végén lakik dolgozik de hetente haza jár a szülőhazájába.

Fogalmam sincs mit tegyek...nem korai még vagy belefér-e?


2016. aug. 14. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyel, ha nagyon akarod, végülis elmehetek vele ha ő sem bánja. Külön szoba lenne?
2016. aug. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön, tuti mennék. Most nézzenek le :D
2016. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és természetesen akar tőled valamit nyilvánvalóan, mielőtt kételkedni kezdenél. A wellness folyamán fog majd bepróbálkozni.

Ha akarod, mondj igent, ha nem akarod őt, csak egyet pancsolni, akkor mondj nemet, ez így korrekt.

2016. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!