Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi ez a viselkedés? Sírunk, ha nincs nő, de megijedünk, ha van? Férfiak, fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig! Fontos minden részlet!


Arról lenne szó, hogy mostanában randizom 2 férfival. Interneten ismerkedtünk meg, de nem itt és nem is társkeresőn. A lényeg, hogy az egyikükkel háromszor, a mássikal 1x találkoztam már.

Tudni kell, hogy eközben 2 hétre elutaztam, szóval egy időre úgymond megszakadt a "kapcsolat", de közben is beszéltünk elvétve.

Mindkét srácról írok 1-2 szót, hogy tiszta legyen a sztori.

Első: vele randiztam háromszor, aranyos, elvagyunk, de nem tudom egyelőre, hogy többet szeretnék-e, meséltünk már az előző kapcsolatunkról egymásnak, jobban mondva a szakításról, megbeszéltük hogy lassan haladunk, nem pedig durr bele módon. Ő keres elég gyakran, érdeklődik, kifejezte a hiányomat a 2 hét alatt stb, de nem tudom olyan komolyan venni, mert elég laza életet él.. pénzes és abból állnak a napjai, hogy programok itt meg ott és ha ketten megyünk valahova, akkor is mindenképp beülünk (nekem séta is elég lenne) és ő fizet, mondtam, hogy nem kell, de azt mondta neki ez természetes blabla. Mielőtt hazaérkeztem mondta, hogy jó lenne talizni az érkezésem után, mondtam neki, hogy én kicsit pihennék meg mentem egy napra fesztiválra és jeleztem, hogy utána okés lenne. Már eltelt jópár nap, de még nem nagyon jelezte hogy találkozzunk, ami fura mert eddig úgy odavolt.

Második: na ez az igazán érdekes eset! Vele csak egyszer találkoztam, és rá másnapra utaztam el, a randi jól sikerült. Már egy találka után úgy éreztem, hogy ő lenne a nekem való (a másiknál ezt még 3 után sem érzem igazán) és a randi után írt is rögtön, bevolt gyújtva teljesen... beszéltük, hogyha hazaértem, jó lenne ismételni. Azt tudni kell, hogy nálam 10 évvel idősebb, szóval nem ez a facebookon lógós irogatós (gondolom) így az utazásom első hetében beszéltünk majdnem minden nap, de a második hétre ezt elvágták... 6 nap után írtam neki, h már többé nem is beszélünk? Visszaírt, de a kérdésemre nem reagált...és utána folytatódott a beszélgetés. Közben hazajöttem, érdeklődött, hogy elmegyek-e vele múzeumba, de úgy h előtte több nap kihagyások voltak a beszélgetésben...mondtam, h nekem aznap nem jó, mert egy másik, előre lebeszélt programom volt de jeleztem, hogy sort keríthetünk rá másik nap amikor neki is alkalmas. Na most eltelt 5 nap és nem érdeklődik felőlem egyáltalán, nem hozza fel a talit, nem ír... nekem tetszik és azt hittem én is neki, de nem akarok én teperni mert múltkor is én írtam rá a "nagy kihagyás" után... egyébként eléggé elfoglalt és nagy ember, de mégis mindig elérhető a netes felületeken.. most meg szabin van tudtommal. Nem tudom mit gondoljak őszintén mert annyira rejtélyes... talán fél, hogy csak azért akarok vele lenni mert idősebb (21 vagyok) és már elért valamit az életben? Vagy csak B terv vagyok mert képbe jött egy másik lány? Vagy megijedt a komolyságtól és attól, hogy éretelmes, normális vagyok? Ha nem jönnék be neki, akkor miért keresett eddig? Ha meg nem akar semmit, miért nem mondja meg? Rákérdezzek én? Érett, szintén ebben a korban lévő, kb 30asok válaszát várom, hogy egy ennyi idős férfi hogyan áll a pár/társkereséshez vagy mit jelenthetnek nála ezek a dolgok? Bocsi, ha hosszú lett és kissé össze-vissza fogalmaztam meg... előre is köszönöm!



2016. aug. 15. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy bele nem lépett!
2016. aug. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit érdekes, hogy mindkét fazon pénzes, meg nagy ember az egyik. Golddogger vagy kisanyám, egy gyári melóssal sehova nem lenne kedved elmenni, még ha Brad Pittül is nézne ki.
2016. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Blade Bone ***** válasza:
32%

Összeszedettnek tűnsz, de szerintem éretlen vagy és veled van gond, ugyanis hazaértél, fátadt vagy, okés ezt még megérteném, de, hogy te inkább elmégy fesztiválozni, ahelyett, hogy velem jönnél valahova, az már defekt... ez olyan, mintha én lennék neked tartalék, ha esetleg bulizás közben nen találnál valami hapsit az igényeidnek.


Most azt leszámítva, hogy jelezted neked máskor is rendben lenne a tali, eléggé szétesettnek tűnsz...

26F

2016. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Blade Bone ***** válasza:
50%
Már a cselekedeteid alapján.
2016. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

2. Nem kommentálom. Ők kezdeményeztek, ők hívtak el randira és a másodikról nem rég tudtam meg hogy ki.. már akkor is tetszett, mikor fogalmam sem volt. Az elsőben pedig pont hogy zavar ez.


3. Ahogy hazaértem, rá másnapra volt megvéve a jegy a fesztiválra. Mit kellene csinálnom, ne menjek el ha kifizettem? Utazás után meg rá kellett pihennem...

2016. aug. 15. 17:46
 6/25 A kérdező kommentje:
de simán benne lettem volna, hogy mondjuk a feszt. másnapján találkozzunk, Nekem tényleg nem pótlák egyikük sem..
2016. aug. 15. 17:47
 7/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is hasonló szituban vagyok, a srác akivel mostanában ismerkedtem, egyszer csak eltűnt, és nem tudom hova tenni. Mikor ráírtam kicsit úgy éreztem nincs kedve velem beszélgetni és várom, hogy keressen, de napok óta semmi.. pedig előtte már jól alakultak a dolgaink. :/ Úgy érzem amig nem kapok választ a kérdéseimre, nem tudom magamban lezárni a dolgot, mert nem hagy nyugodni.. viszont nem akarok semmit sem ráerőltetni.

Engem is érdekelnek a vélemények!

2016. aug. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez az egész túl erőltetettnek tűnik. Ha engem érdekel egy lány, akkor keresem, minden alkalmat megragadok a beszélgetésre, találkozóra, nem fogok átsiklani dolgok felett, és figyelek a részletekre. Nekem ebből, amit leírtál nagyon az jön le, h nem vesznek elég komolyan, és csak egy B terv vagy. De semmiképp sem számolnak veled komolyan.
2016. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Blade Bone ***** válasza:

Hát valahogy engem ez a kis momentum nem zavart volna adott esetben, ha annyira tetszik valaki. Odaadtam volna egy barátnak a jegyet és kész. De ha már így alakult, ahogy, akkor inkább ezt a fesztivál dolgot nem említettem volna meg.

Nekem mondjuk egyébként számít sokat a szövegkörnyezet is, hogy-hogy mesélsz a dolgaidról, mennyire van valamiféle összhang közöttünk, és ez alapján dönteném el, hogy várok e vagy sem. Ha most korrektség szempontjából nézem a dolgot, az ő rovásukon is van, mert csak így befejezni egy beszélgetést, nem vall túl jó személyiségre.

2016. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyetertek a 8al. Ha egy ferfit tenyleg erdekelsz megragad minden alkalmat.
2016. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!