Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi ez a viselkedés? Sírunk, ha nincs nő, de megijedünk, ha van? Férfiak, fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig! Fontos minden részlet!


Arról lenne szó, hogy mostanában randizom 2 férfival. Interneten ismerkedtünk meg, de nem itt és nem is társkeresőn. A lényeg, hogy az egyikükkel háromszor, a mássikal 1x találkoztam már.

Tudni kell, hogy eközben 2 hétre elutaztam, szóval egy időre úgymond megszakadt a "kapcsolat", de közben is beszéltünk elvétve.

Mindkét srácról írok 1-2 szót, hogy tiszta legyen a sztori.

Első: vele randiztam háromszor, aranyos, elvagyunk, de nem tudom egyelőre, hogy többet szeretnék-e, meséltünk már az előző kapcsolatunkról egymásnak, jobban mondva a szakításról, megbeszéltük hogy lassan haladunk, nem pedig durr bele módon. Ő keres elég gyakran, érdeklődik, kifejezte a hiányomat a 2 hét alatt stb, de nem tudom olyan komolyan venni, mert elég laza életet él.. pénzes és abból állnak a napjai, hogy programok itt meg ott és ha ketten megyünk valahova, akkor is mindenképp beülünk (nekem séta is elég lenne) és ő fizet, mondtam, hogy nem kell, de azt mondta neki ez természetes blabla. Mielőtt hazaérkeztem mondta, hogy jó lenne talizni az érkezésem után, mondtam neki, hogy én kicsit pihennék meg mentem egy napra fesztiválra és jeleztem, hogy utána okés lenne. Már eltelt jópár nap, de még nem nagyon jelezte hogy találkozzunk, ami fura mert eddig úgy odavolt.

Második: na ez az igazán érdekes eset! Vele csak egyszer találkoztam, és rá másnapra utaztam el, a randi jól sikerült. Már egy találka után úgy éreztem, hogy ő lenne a nekem való (a másiknál ezt még 3 után sem érzem igazán) és a randi után írt is rögtön, bevolt gyújtva teljesen... beszéltük, hogyha hazaértem, jó lenne ismételni. Azt tudni kell, hogy nálam 10 évvel idősebb, szóval nem ez a facebookon lógós irogatós (gondolom) így az utazásom első hetében beszéltünk majdnem minden nap, de a második hétre ezt elvágták... 6 nap után írtam neki, h már többé nem is beszélünk? Visszaírt, de a kérdésemre nem reagált...és utána folytatódott a beszélgetés. Közben hazajöttem, érdeklődött, hogy elmegyek-e vele múzeumba, de úgy h előtte több nap kihagyások voltak a beszélgetésben...mondtam, h nekem aznap nem jó, mert egy másik, előre lebeszélt programom volt de jeleztem, hogy sort keríthetünk rá másik nap amikor neki is alkalmas. Na most eltelt 5 nap és nem érdeklődik felőlem egyáltalán, nem hozza fel a talit, nem ír... nekem tetszik és azt hittem én is neki, de nem akarok én teperni mert múltkor is én írtam rá a "nagy kihagyás" után... egyébként eléggé elfoglalt és nagy ember, de mégis mindig elérhető a netes felületeken.. most meg szabin van tudtommal. Nem tudom mit gondoljak őszintén mert annyira rejtélyes... talán fél, hogy csak azért akarok vele lenni mert idősebb (21 vagyok) és már elért valamit az életben? Vagy csak B terv vagyok mert képbe jött egy másik lány? Vagy megijedt a komolyságtól és attól, hogy éretelmes, normális vagyok? Ha nem jönnék be neki, akkor miért keresett eddig? Ha meg nem akar semmit, miért nem mondja meg? Rákérdezzek én? Érett, szintén ebben a korban lévő, kb 30asok válaszát várom, hogy egy ennyi idős férfi hogyan áll a pár/társkereséshez vagy mit jelenthetnek nála ezek a dolgok? Bocsi, ha hosszú lett és kissé össze-vissza fogalmaztam meg... előre is köszönöm!



2016. aug. 15. 17:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én nem tenném, vagy ha tenném, akkor nem most, amikor a te térfeleden pattog a labda, mert ha én lennék a férfi helyében, akkor számomra kicsit hülyén venné ki magát, hogy eddig a nô nem írt vissza, hogy neki mikor lenne jó, és most meg úgy állítaná be, mintha csak miattam akadozna a dolog - de ez persze én vagyok, lehet, hogy a te jelöltjeid nem így fognák fel a dolgot.

Mindenesetre ha nagyon szeretnél errôl beszélni velük, én inkább már a találkozás során élôben javasolnám ezt. Alapból is valószínûleg jobb ezt élôben megbeszélmi, meg akkor úgy tudsz rákérdezni erre a dologra, mint aki épp most tett érte, hogy a mâsik is lássa, ô komolyan gondolja a dolgot a férfival.

Egészen más üzenete van szerintem így a dolognak.


De te ismered a helyzetet, az adott férfiakat meg persze a saját habitusodat, szóval ezt te tudod jól eldönteni, hogy szerinted az adott helyzetben, az adott szereplôkkel mit érdemes tenni, és mit nem.


Én (meg a többi hozzászóló) max általános tanácsokat tudunk adni. Pl. azt, hogy szerintem a legbiztosabb módja annak, hogy bebiztosítsd, hogy ne legyél B-terv, ha mindent megteszel azért, hogy akár több opció esetén is te legyél az A-terv:)

Gondolom nálad is az van, hogy ha egyszerre több jelentkezô van, akkor akin azt látod, hogy ô tényleg lelkes, és tényleg igyekszik és tesz azért, hogy elôrébb jussatok, az elônybôl indul.

A férfiaknál se szokott ez nagyon másképp lenni.

2016. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott van a kutya elásva, hogy a pasi érzi úgy, hogy ő a B terv. Én nagy csajozógép voltam, és bizony nem egyszer megesett, hogy több vasat tartottam a tűzbe. Ennek, tudod, az a bökkenője, hogy ilyenkor az ember nem dobja be magát, csak amolyan tessék-lássék módon közelít, hiszen a kutyát se érdekli, ha ez nem jön össze. Van mááásiiik!
2016. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Akit érdekel, annak megírom privátba, hogy mi volt a dolgok mögött. :) egyik sem azok közül, amit leírtam, de számítottam erre az opcióra is.
2016. aug. 18. 22:44
 24/25 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2016. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Emgem is
2016. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!