Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi ez a viselkedés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi ez a viselkedés? Sírunk, ha nincs nő, de megijedünk, ha van? Férfiak, fiúk válaszát várom!

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok végig! Fontos minden részlet!


Arról lenne szó, hogy mostanában randizom 2 férfival. Interneten ismerkedtünk meg, de nem itt és nem is társkeresőn. A lényeg, hogy az egyikükkel háromszor, a mássikal 1x találkoztam már.

Tudni kell, hogy eközben 2 hétre elutaztam, szóval egy időre úgymond megszakadt a "kapcsolat", de közben is beszéltünk elvétve.

Mindkét srácról írok 1-2 szót, hogy tiszta legyen a sztori.

Első: vele randiztam háromszor, aranyos, elvagyunk, de nem tudom egyelőre, hogy többet szeretnék-e, meséltünk már az előző kapcsolatunkról egymásnak, jobban mondva a szakításról, megbeszéltük hogy lassan haladunk, nem pedig durr bele módon. Ő keres elég gyakran, érdeklődik, kifejezte a hiányomat a 2 hét alatt stb, de nem tudom olyan komolyan venni, mert elég laza életet él.. pénzes és abból állnak a napjai, hogy programok itt meg ott és ha ketten megyünk valahova, akkor is mindenképp beülünk (nekem séta is elég lenne) és ő fizet, mondtam, hogy nem kell, de azt mondta neki ez természetes blabla. Mielőtt hazaérkeztem mondta, hogy jó lenne talizni az érkezésem után, mondtam neki, hogy én kicsit pihennék meg mentem egy napra fesztiválra és jeleztem, hogy utána okés lenne. Már eltelt jópár nap, de még nem nagyon jelezte hogy találkozzunk, ami fura mert eddig úgy odavolt.

Második: na ez az igazán érdekes eset! Vele csak egyszer találkoztam, és rá másnapra utaztam el, a randi jól sikerült. Már egy találka után úgy éreztem, hogy ő lenne a nekem való (a másiknál ezt még 3 után sem érzem igazán) és a randi után írt is rögtön, bevolt gyújtva teljesen... beszéltük, hogyha hazaértem, jó lenne ismételni. Azt tudni kell, hogy nálam 10 évvel idősebb, szóval nem ez a facebookon lógós irogatós (gondolom) így az utazásom első hetében beszéltünk majdnem minden nap, de a második hétre ezt elvágták... 6 nap után írtam neki, h már többé nem is beszélünk? Visszaírt, de a kérdésemre nem reagált...és utána folytatódott a beszélgetés. Közben hazajöttem, érdeklődött, hogy elmegyek-e vele múzeumba, de úgy h előtte több nap kihagyások voltak a beszélgetésben...mondtam, h nekem aznap nem jó, mert egy másik, előre lebeszélt programom volt de jeleztem, hogy sort keríthetünk rá másik nap amikor neki is alkalmas. Na most eltelt 5 nap és nem érdeklődik felőlem egyáltalán, nem hozza fel a talit, nem ír... nekem tetszik és azt hittem én is neki, de nem akarok én teperni mert múltkor is én írtam rá a "nagy kihagyás" után... egyébként eléggé elfoglalt és nagy ember, de mégis mindig elérhető a netes felületeken.. most meg szabin van tudtommal. Nem tudom mit gondoljak őszintén mert annyira rejtélyes... talán fél, hogy csak azért akarok vele lenni mert idősebb (21 vagyok) és már elért valamit az életben? Vagy csak B terv vagyok mert képbe jött egy másik lány? Vagy megijedt a komolyságtól és attól, hogy éretelmes, normális vagyok? Ha nem jönnék be neki, akkor miért keresett eddig? Ha meg nem akar semmit, miért nem mondja meg? Rákérdezzek én? Érett, szintén ebben a korban lévő, kb 30asok válaszát várom, hogy egy ennyi idős férfi hogyan áll a pár/társkereséshez vagy mit jelenthetnek nála ezek a dolgok? Bocsi, ha hosszú lett és kissé össze-vissza fogalmaztam meg... előre is köszönöm!



2016. aug. 15. 17:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Erre csak ennyit tudok írni.

Enni kéne egy kis dinnyét...

Nem tudsz rövidebbet írni??? :S

2016. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De ha annyira nem érdeklem, akkor pár napja miért hívott el találkozni?
2016. aug. 15. 18:42
 13/25 anonim ***** válasza:

Az egyes szemely hivott el par napja?


A masodik ugye napok ota elvan tunve. Ilyet nem tesz olyan ferfi,akit igazan erdekelsz.

2016. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A masodik hívott el pár napja (de aznap nekem nem volt jó) és azóta nem jelentkezik.
2016. aug. 15. 18:51
 15/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de el se olvastam az esettanulmányaidat, elég annyit értenem belőle, hogy két pasi alapján leírod az egész férfi nemet és általánosítasz. Miközben a legtöbbünknek eszébe se jut "megijedni" ha van nő a közelünkben, sőt, örülünk a lehetőségnek.
2016. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

ha a másik javasol egy programot, és azt te lemondod, mert akkor épp nem érsz rá, akkor onnantól kezdve neked illik javasolni egy másik időpontot, hogy cserébe mikor lenne jó neked.

Ha érdekel is a másik, és tényleg szeretnél elmenni vele valamikor arra a programra, akkor már nem csak illik, hanem célravezető is.

Ha nem így teszel, annak van egy olyan üzenete, hogy annyira nem is akartál volna elmenni vele, és az, hogy nem érsz rá, az inkább csak kifogás volt.

Elvégre a férfi nem tudhatja, hogy csak azért mondtad-e le, mert akkor pont tényleg programod volt, vagy ez csak egy kifogás volt, mert nem akartad megbántani- szóval itt most a te térfeleden pattog(ott) a labda, és neked kellett volna javasolni egy konkrét időpontot, hogy az neki esetleg alkalmas lenne az bepótolni a találkozást.

2016. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Csak én nem látok összefüggést a kérdés és a kifejtés között?


Bár ez inkább regény, csak épp a szarabbak közül való, amit akkor sem olvas szívesen az ember ha ingyen van. Most elvesztettem 5 percet az életemből :(

2016. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
16. Igazad van, de akkor amikor lemondtam az általa javasolt programot, rögtön mondtam is, hogy nagyon tetszik az ötlet és mindenképp sort keríthetünk rá másik napon, amikor neki is megfelel. Habár ez nem egy konkrét meghívás részemről, de minél inkább próbáltam jelezni felé, hogy örülök, benne vagyok és nem csak egy kifogás részemről a "ma nem érek rá". Ilyenkor sem fura, hogy nem keres napok óta? Nekem kellene ráírnom és javasolnom egy újabb programot? Csak mert én úgy gondolom, hogyha ennyire egyértelműen kifejezem egy férfi felé, hogy nyitott vagyok az újabb találkára, akkor igazán nem kellene várnia, hogy én hívjam vagy büszkeségi kérdést csinálnia abból, hogy elhívjon újfent. De értem a gondolatmenetet
2016. aug. 15. 23:00
 19/25 anonim ***** válasza:

Ez nem csak büszkeségi kérdés.

Egyrészt ez az illem, másrészt (mint a legtöbb dolog az illemben) ennek abszolút megvan a maga értelme: lehetőséget ad a nőnek, hogy kínos helyzet nélkül tudja visszautasítani a férfit.

És ezt a lehetőséget sokan ki is szokták használni, a legtöbb férfinak (főleg, ha már idősebb) bőven van tapasztalata arról, hogy a nőknél a "ohh, most pont nem jó, de majd valamikor mindenképp nagyon jó lenne" válasza kb. pont ugyanolyan eséllyel jelentheti azt, hogy tényleg szeretne találkozni, mint azt, hogy csak udvariasan hárít.

Szóval számodra lehet, hogy ez egyértelmű jelzésnek tűnik (hiszen te tudod magadról, hogy te ezt komolyan is gondolod), de a férfi számára egyáltalán nem egy egyértelmű jelzés, hiszen ő már nagy valószínűséggel számtalanszor futott bele olyan nőkbe, akik meg nem gondolták komolyan.


Szóval én azt javasolnám neked, hogy te se csinálj büszkeségi kérdést a dologból, és most vedd te kezedbe egy picit a kezdeményezést: hogy neked ezen a héten ezek a napok most már jók lennének, és ha ő is benne lenne, akkor szívesen bepótolnád vele az elmaradt programot.

Ez egy valóban egyértelmű jelzés, ráadásul ez minden férfinak egy nagyon jól eső érzés, ha azt látja, hogy a nő is kezdeményez néha: ennél pedig kevés jobb ösztönző van egy férfi számára az ismerkedés során.

2016. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsó! Nagyon sokat segítettél :)

viszont még annyi, hogy azért a tisztánlátás kedvéért ne szőjem bele azt is, hogy beszéljük meg ki hogy áll ehhez az egészhez és pontosan mik a szándékai? Értem én, hogy ha így elhívott annak megvan az oka és akkor ezek szerint annak is, hogy az utóbbi napokban miért nem keresett, de azért megnyugodna a lelkem, ha erre rákérdeznék és tudatnám vele, hogy nem kívánok B terv lenni...

2016. aug. 16. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!