Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, én miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, én miért nem kellek nektek?

Figyelt kérdés
Rendes, kedves, odaadó, támogató 27 es srác vagyok, de egyszerűen azt érzem, hogy a kutyának sem kellek? Nem erre van szükségetek? Valaki aki esetleg ki tudna segíteni, akár privátban, meghálálnám neki. Köszi.
2016. aug. 17. 15:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Az emberek személyisége komplexebb ennél a négy tulajdonságnál. Nem tudjuk milyen vagy, hogy nézel ki, úgyhogy képtelenek vagyunk értelmes választ adni erre a kérdésre.
2016. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Mire lenne szükséged, ahhoz, hogy megmond mi lehet az oka?
2016. aug. 17. 15:27
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Minimum pár hetes ismertségre.
2016. aug. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
41%
Nem ismerlek alaposan, de nekem már az életkorod kizáró ok lenne, mert nem vonzódom a nálam fiatalabbakhoz (30-as vagyok).
2016. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

De kell lennie valaminek, amit már első ránézésre meg lehet állapítani. Mert én amikor vásárolni megyek és sorra kerülök a kasszánál sosem köszönnek rám a lány kasszásnők, pedig az előttem állóra és az utánam álló személyre is kedvesen ráköszönt és mosolygott és még a szemükbe is nézett. Rám viszont sosem, nem is néznek rám, azt sem mondják köszönöm, mosoly meg pláne nem. Szóval valamiért már az elején elutasítóak velem és nem tudom mi lehet, hiszen nem látom magamat. Ez csak egy példa volt, de ezt tapasztalom szinte mindenhol, minden élethelyzetben. Azért jó volna ha sikerülne kiderítenem, de ahhoz őszinte nők kellenek, akik megmondják a szemembe, hogy mi a baj. Csak sajnos sosem mondják meg, inkább elhallgatnak és nem írnak vissza.

Valaki akiben van egy kis segítő szándék, segítene? Köszönöm.

2016. aug. 17. 15:40
 6/41 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy a kinézeteddel van baj. Tegyél ki képet vagy küldj.
2016. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ha küldesz magadról egy képet, megmondom, mi a baj (feltéve, ha ilyen jellegű a probléma).
2016. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, de csak privátban.
2016. aug. 17. 15:48
 9/41 anonim ***** válasza:

küldj nekem is, és ha gondolod beszélgethetünk is, szívesen segítek :)

L24

2016. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Oké, írtok légyszi privátban azok akik segítenének. Köszi
2016. aug. 17. 15:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!