Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közvéleményt kutatnék, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvéleményt kutatnék, hogy mi a helyes az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Már nem vagyok az a diszkóban ismerkedős fajta, de még fiatal vagyok. Interneten próbálok ismerkedni.


Ha azt mondom, hogy komoly kapcsolatban gondolkodom, megijednek a pasik vagy elkezdenek hazudozni, és kiderül, hogy egy kis kufircért azt hazudják, hogy ők is.


Ha azt mondom, először csak ismerkedem, akkor egyből laza kapcsolatnak gondolnak.


Ha lefekszem valakivel az első, második, harmadik randin akkor miért tettem, várnom kellett volna. Ha várok akkor egy frigid pi.a vagyok.


Mondjátok meg őszintén, hol az arany középút, mert ettől a bizonytalanságból kicsit rosszul vagyok már.


Most lépett le egy pasi, egy hónapig ismerkedtünk. A 3. randinál feküdtünk le egymással.

Beszélgettem itt pasikkal, mindegyik egyből a torkomnak ugrott, hogy túl korán adtam oda magam.

Mindenkinek fontos a szex. Nekem is, másnak is. Most meddig kellett volna ezzel várnom?


lehet, naivnak néztek, de higgyétek el, ahány emberrel beszélek mindenki másképp gondolja, de legfőképp engem hibáztatnak az egészért.


2016. aug. 17. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor feküdj le, amikor gondolod, hogy jó, ha nem tetszik a másiknak, akkor valószínűleg nem illenétek össze.
2016. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%

Addig kellett volna várni míg nem jártok.. :) Szerintem...

Amúgy ezen kár matekozni. Olyan vagy amilyen és mindegy, h h fogalmazod, h mire vágysz, mindenki azt gondol amit akar. Rajtad áll, h kinek adod oda magad és kire gondolod, h érdemes TÉNYLEGESEN megismerni

2016. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek erre receptek...

Az, hogy a pasi lelépett meg szerintem nem téged minősít.

2016. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

hát a "csak komoly kapcsolatot akarok" mondatra hidd el sok lány is eléggé berezel :D tapasztalat :P


szerintem első szex akkor történjen meg amikor a kapcsolat elér arra a szintre, mondjuk nálam érzelmi alapokon megy...ha olyan léptékben haladnak a dolgok, akkor hamar megtörténhet, de úgy történjen, hogy mind2félnek megfelelő legyen!


figyelj ha tényleg komoly kapcsolatot akarsz, akkor arra fektesd a hangsúlyt! tehát ismerd meg a másikat, a jövőbeli terveit, miről hogyan gondolkodik...persze a szex is szóba jön, de nem feltétlen kell a 2. 3. randin megtörténni...én pl ismerkedés alatt nem szexelnék, csak ha már kapcsolatban vagyok...


23F

2016. aug. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 TBalazs029 válasza:
100%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval.

Sajnos nem nagyon merem elmondani egy lánynak hogy egy rendes komoly párkapcsolatot szeretnék mert már megkaptam nem egyszer hogy egy ilyen kapcsolattól ők megijednek... De mindig csak az első pár randi után. Azt mondják túl érett gondolkodású vagyok nekik :)


Szerintem ne feküdj le velük a 3. randin, ha együtt vagytok akkor legyen pár hét szex nélkül és ki fog derülni, hogy az illető tényleg komolyan gondolja-e veled.

23/F

2016. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyesmi mindig úgy alakult, hogy vagy kialakult valami, vagy nem, de sose próbáltunk görcsölni, hogy akkor ez most hosszú kapcsolat legyen. Persze általában nem lett a dolgokból semmi tartós, szóval lehet ez nem jó recept.
2016. aug. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Arany középút?! Mi férfiak egyszerűek vagyunk mint a faék. Szerintem az őszinteség a legcélravezetőbb és még így se lesz teljes siker a következő alkalommal, mert személyiségfüggő, mint azt te is láttad a korábbi jelöltek esetén.

Nincsen általánosan elfogadott módszer.


Mindazonáltal kíváncsivá tettél, írj rám, ha beszélgetnél.

2016. aug. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem kell a komoly kapcsolat 30 múltam de 25 évesen is csak komolynak látszó lányokkal ismerkedtem.

Egyszer egy anyukába is bele futottam azt hittem komoly lessz, de nagy csalódás volt. Nekem minimum 3 randi kell a szexhez de 5 az ideállis, ha 5randi hossza meghaladja a 24 óra össz idötartamot tudom ez hivatalos de most 5 pár perces futó randi semmiség. Elsö randin ha nincs csók se gond az is másodikig várhat. Második randin egyszer rám vetette magát egy lány nem nagyon volt kedvem udvarolni tovább hiányzott, hogy tenni kelljen a szexért.

2016. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Tehát a vadászat öröme kell a férfiaknak? Már sokan mondták ezt.


Az a baj nálam, hogy ha nem vagyok érdeklődő akkor soha a büdös életben nem fog a pasi hatni rám. Ha pedig az vagyok akkor bárit megtennék az illetőért, aki ezt megneszeli és felszívódik vagy úgy alakítja, hogy ne folytatódjon ez az egész tovább.

2016. aug. 17. 19:22
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a megfelelő férfiakkal ismerkedtél...

Én pl elvárom, hogy a másik is érdeklődjön és fejezze ki, hogy akarja az egészet...


23F

2016. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!