Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan veletek kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek kedves pasik, hogy hetekig beszéltetek valakivel, nagy volt az összhang, majd az első randin szex is volt és komoly kapcs lett belőle?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző ez? Ha most én lefekszem elsőre valakivel, mert annyira úgy érzem, hogy megfogott, az hiba? Ettől most wgy férfi cédának fog tartani? Beszéltünk erről Vele, Ő azt mondja, hogy ha bármi történik, nem gond, mert nem ezen múlik. Mennyire hihetek Neki?

2016. aug. 20. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

Minnel tovabb varsz a szexel minnel jobban megismeritek egymast annal jobb lesz a szex

Ha par honapot varsz addig megismered igazi tuzijatek lesz.

Erdemes varni

2016. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem teljesen normális dolog legalábbis nálam. Nem az alapján fogom a nőt megítélni, hogy van e szex első randin vagy sincs. Felnőtt emberek vagyunk, nem tinik amikor még őrizni kell a nónek a szüzességét. Ha annyira jó az összhang miért ne lehetne szex az első randi végén?
2016. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

Olyan még pont nem, hogy az első randim, de olyan igen, hogy nagyon hamar.

Én nem ettől teszem függővé, hogy akarok-e komolyat. A szex pedig szvsz nem attól lesz jobb, hogy várunk vele, hanem attól, ha gátlások nélkül, erős, őszinte vonzalomból történik meg. Ha ez a pillanat eljön az első randin, akkor hát legyen. :)

2016. aug. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elso randin ? Es ha tomeggyikkos jack de ripper ???

Nem is ismered es a pszihopata aids es ?

2016. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

az már elég baj h eldöntöd előre h mi lesz az első randin :D

ez nem így megy

2016. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

én pasi létemre nem szoktam első randin még csak bepróbálkozni sem a szexszel, de el tudom képzelni, hogy ennek ellenére komoly kapcsolat induljon így. ismerőseimtől hallottam olyat, hogy így indult. sőt olyat is, hogy eleinte a pasi nem akart komoly kapcsolatot (vagy egyikük sem), csak egyéjszakásnak indult, aztán komoly kapcsolat lett belőle.


viszont szerintem sajnos ez a ritkább. a többség vagy nem is akar komoly kapcsolatot, aki ilyen könnyen belemegy, vagy ha komolyat akarna, akkor megijed, hogy így túl könnyen ment, és vagy te nem akarsz komolyat, vagy azt hiszi, hogy hűséges nem lennél és másokkal is könnyen belemennél.


minden csak attól függ, hogy milyen felek találkoznak össze és mennyire sikerül egymást megismerni, igényeket és nézeteket összeegyeztetni. de ha komoly kapcsolat a célod, akkor lehet hogy jobb előbb egyeztetni a nézeteket és igényeket, csak aztán lefeküdni egymással, úgy kevesebb lesz aztán a félreértés...

2016. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet bekategorizálni, hogy ha első randin lefekszel valakivel, akkor te könnyűvérű vagy. Én az exemmel neten ismerkedetem meg, távkapcsolatnak indult a dolog. Olyan messziről utazott hozzám, hogy rögtön háromnapos lett az első találkozó. A három napot végigszexeltük, minden lelkifurdalás nélkül. Komoly kapcsolat lett belőle és egyikőnk fejében sem fordult meg, hogy emiatt megbízhatatlannak tartottuk volna egymást. Egy évig együtt voltunk, teljesen más miatt lett vége a kapcsolatunknak.


Barátnőm házassága is egyéjszakásnak indult és már 14 éve boldog családként élnek...

2016. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!