Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedsz egy lánnyal, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedsz egy lánnyal, már nagyon úgy tűnik, hogy összejöttök, erre előáll ezzel a feltétellel, hogy csak így lesz a párotok. Ennek tudatában még szeretnétek vele lenni?

Figyelt kérdés
Egy évre szóló vízumot szerezne két év múlva Ausztráliába és ha van párja, akkor ragaszkodik hoz, hogy vele tartson és együtt éljék meg ezt a kalandot. Egyszerre dolgoznátok és járnátok a vidéket, nyaralnátok. Előtte természetesen pénzt kéne spórolni rá.
2016. aug. 31. 23:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló szellemében válaszolok én is. 42 éves pasi vagyok, elég magas szintű menedzser vagyok valahol Európában. Sok mindenre hajlandó lennék egy nő kedvéért, de a munkahelyem, egzisztenciám, karrierem feladása nem tartozik ezek közé. Viszont ha mindenáron Ausztráliában akarna wombatot simizni, meggondolnám, hogy keresek kint munkát. De akkor nem 1 évre, hanem 3-4-5 évre. Viszont ez az ország baromi messze van, és innen nem lehet hazaugrálni a többi rokonomhoz stb. Azaz nem én vagyok a megfelelő pasi.


Másfelől úgy gondolom, hogy vagyok olyan kaliberű pasi, akiért le lehet mondani egy ilyen ötletről.

2016. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!