Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezhetek én ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek én ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, akivel néha összefutunk a büfénél, vagy a folyosón, stb. Mindig mikor meglát, nagyon néz engem, és látszik rajta hogy akarna hozzám szólni,csak nem mer. Az a helyzet hogy én is visszahúzódóbb lány vagyok,nem olyan durván, de azért visszahúzódóbb vagyok. Gondoltam már hogy hozzászolok én, csak félek nehogy úgy jöjjön ez le hogy "én udvarlok"...
2010. ápr. 22. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan:)
2010. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem is:)Sok sikert es batorsagot!!!
2010. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:-)
2010. ápr. 22. 16:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem is! hajrá!
2010. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kezdeményezz vele beszélgetést, de ne tűnj túl nyomulósnak...ha tetszel neki, akkor úgyis felbátorodik, illetve azt érzed, hiszen akkor inni fogja a szavaidat és látszik rajta, hogy élvezi a társaságod..ha nem, akkor fogd fel úgy, hogy félreértetted a jeleket és legközelebb jobban értelmezed majd őket...
2010. máj. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!