Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai nők miért 3-4-szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők miért 3-4-szer válogatósabbak mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Sokkal több szempontot vesznek figyelembe mint a férfiak. A férfiaknak általában elég ha külsőre átlag felett egy kicsikét, kedves, aranyos...anyagi, karrier szempontokat nem vesznek figyelembe, továbbá azt sem, hogy mennyire sikeresek társaságban, vannak-e barátaik stb.


Ezzel szemben a nők, a jó külső mellé még megannyi dolgot szeretnének. Jó állású, jó baráti körrel megáldott, jól kereső, érdekes hobbikat űző, ágyban jól teljesítő stb. stb. folytathatnám a sort a megannyi igényről.


Miért vezetett idáig az "egyenjogúság", hogy már nem hogy egyenjogúságról nem beszélgetünk, hanem a férfi nem eltiprásáról, megalázásáról.


2016. szept. 15. 15:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Azer hogy aki atlagos fiu mint en... egyedul maganyosan haljon meg.:( 22/F
2016. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2016. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
Mert a ferfiaknak eleg ket nagy duda (utodnemzes),mig a nok szeretnek a jovore is gondolni (utodgondozas).
2016. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Noren1989 ***** válasza:
9%

Nos, miért is van ez: piedesztálra emeli a média a puncit.


Miért válogatnak? Mert az egyszerű, átlag nő is válogathat, mert neki is a lehető legjobb kell. Megtehetik.

2016. szept. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem ertek egyet az egesz magyarazattal, Kerdezo, amit a kerdesed utan irtal.

Az egesz egy nagy altalanositas, tevesen. Sut belole a frusztracio...


En pl igenis megvalogatom, hogy kivel jovok ossze. De ez nem egy szupergazdag szepfiut jelent a szamomra.


Igen, legyen jokepu... SZAMOMRA. Lgyen normalis munkaja, amibol el tudja tartani magat. De a legfontosabbak, hogy hasonlo elkepzelesunk legyen az eletrol, csaladrol, gyereknevelesrol, tiszteljuk egymast, legyen motivalt es legyenek celjai.


Ezt teljes joggal elvarom. Hogy miert? Mert en is ezt tudom nyujtani. Eltartom magam, mindent segitseg nelkul ertem el es egyenrangu tarsat keresek magamnak.


Es tudom, hogy vannak meg olyanok, mint en, csak a te altalad leirt emberek hangosabbak vagy csak a sajat vilagukban elnek. ;)


27/N

2016. szept. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
Egy férfi is megteheti, hogy válogasson. Én úgy vagyok vele, ha van miből válogatni, miért ne tenném meg.
2016. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

Én ugyan nem vagyok nőgyűlölő, csak abban a két dologban értek egyet, hogy

nők könnyebben találnak párt, így megtehetik, hogy jobban válogatnak.


Viszont abban már nem értek egyet, hogy álomvilágban élnek, meg hogy átlag feletti elvárásuk van. Ez a tévhit azért terjed ezen az oldalon, mert itt azok a férfiak gyűltek össze, akiknek olyan hibái vannak, amit a nők nagy része nem tud elnézni, (kövér/sovány/alacsony/pattanásos/nem jó képű/zárkózott/stb), de azért ha mondjuk megnézitek a férfi ismerősötöket, 80%-nak ezek a hibák közül egyik sincs meg, szóval ezek mégsem olyan nagy elvárások, az más dolog, hogy nekem is vannak olyan hibáim ami miatt nem lehet barátnőm, de ezért én nem utálom a női nemet, sőt minden lánnyal nagyon kedvesen bánok. Akik őket ócsárolják, azért gondolhatnak arra is, hogy ez sugárzik belőlük, így elveszik maguktól azt kis esélyt is.

2016. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17


Micsoda? A férfiak 80%-a szerinted jóképű? :)

2016. szept. 15. 20:11
 19/22 anonim ***** válasza:
46%
Na jó, az az egy talán nem teljesen igaz.
2016. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Mert minden nőre van 10-20 jelentkező, még a prasnyákra is (nincs csúnya nő,csak kevés alkohol), úgyhogy simán megtehetik hogy válogatnak.
2016. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!