Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakivel együtt jártok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel együtt jártok, kb mennyi idő után kezdetek el arról beszélni, hogy ki hogyan tervezi a jövőt, összeköltözés, gyerekvállalás stb?

Figyelt kérdés
Ha eltelt pár hónap és jól kijöttök mennyi idő hozzátok ezt szóba? Csak,hogy nehogy az legyen, hogy például a nő komolyan tervez, a férfi pedig valójában gyereket se akar egyáltalán.

2016. szept. 20. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amikor éppen szóba kerül, mindegy. Ismerkedési szakaszban nekem ez sosem volt téma, nem életem párját kerestem sosem, hanem csak valakit akivel egymásba szeretünk és jól érezzük magunkat együtt. Nincsenek konkrét terveim a jövőről, nem beszélek róla, az is lehet, hogy meg sem élem.
2016. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Elso par honapban mar tudtam h hazassag- es gyerekparti es tervez velem.Szerintem is jobb az elejen letisztazni.
2016. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért elég hamar kiderül amúgy is ha valaki komolyabban/komolytalanul tervez.

Szerintem így 30körül elég hamar szóba kerül az összeköltözés.

Ha valaki kerüli a témát akkor az nem tervez hosszútávra akkor sem a mást mond.

Ha az össze költözés megvan akkor majd kiderül a gyerek válalás.

Mert ismerek olyat ahol az együtt lakás teljesen off volt,mert srác a rugalmas munkaidejét éjjel 2-3kor kezdte. Amit a többség ugye 5-6órával később a lány pedig áplonő aki 12órázik.Ezt nemtudtak egy lakásban megoldani.

Szóval az összeköltözés után ha már van valami jövőkép esetleg kialakulóban van(lehetöleg a pasinak)valami karrier féle akor a gyerek is szóba kerülhet.


Nőnél ugye a gyerek egykicsit változtat a menetrenden. De ha nem akar foci csapatot akkor csak 1-2évet. Ha a pasi válalj a babázást akkor annyit sem.

2017. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!